Frosty mod Manager FIFA 20'yi açamıyorum

• Konuyu başlatan Efeb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 5B
İşletim sistemi
Windows 10

Efeb

Hectopat
Daha fazla  
FIFA 20 için modlar indirmiştim ve modları sadece Frosty mod Manager aracılığıyla açabiliyoruz ama moldarla birlikte açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyıroum internettede bir çözümünü bulamadım bigliseyara daha yeni format atmıştım hata vermemesi gerek ama anlayamıyorum sırasıyla aldığım hataların ekran görüntülerini paylaştım yardımcı olursanız teşekkür ederim (modlarda bir sıkıntı yok + frosy mod Manager'in son sürümü + oyun tabii ki de orijinal)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (165).png
    Ekran Görüntüsü (165).png
    595,9 KB · Görüntüleme: 492
  • Ekran Görüntüsü (166).png
    Ekran Görüntüsü (166).png
    588,9 KB · Görüntüleme: 594
  • Ekran Görüntüsü (167).png
    Ekran Görüntüsü (167).png
    374,2 KB · Görüntüleme: 496
Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA 20 için modlar indirmiştim ve modları sadece Frosty mod Manager aracılığıyla açabiliyoruz ama moldarla birlikte açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyıroum internettede bir çözümünü bulamadım bigliseyara daha yeni format atmıştım hata vermemesi gerek ama anlayamıyorum sırasıyla aldığım hataların ekran görüntülerini paylaştım yardımcı olursanız teşekkür ederim (modlarda bir sıkıntı yok + frosy mod Manager'in son sürümü + oyun tabii ki de orijinal)
Çözümü bulabildiniz mi, aynı sorunu yaşıyorum ?
FIFA 20 klasör adını, fifa 20 olarak değiştir.
Denedim ama değişen bir şey yok başka bir çözümünüz varmıdır?

Arkadaşın almış olduğu An unhandled exception has occurred hatası. Yönetici çalıştırdım klasör ismini fifa 20 yaptım ama olmadı.

Hocam modlarda uyumsuz mod falan yok değil mi? eğer varsa modları uygulamaz hata alırsın.
Bende FIFA 20'de mod manager kullanıyorum hala, aldığım tek hata FIFA 20 klasör adından dolayıydı, onu da fifa 20 yapınca düzelmişti.
Tam mod içeriğinin ekran görüntüsünü ve aldığın hatanın görüntüsünü paylaşır mısın?

ve Visual C ++ ve .NET Framework yüklü değilse veya güncel değilse mutlaka güncelle, şu video da yapılanları da dene mutlaka.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı