FSP FSP500-60AHBC PSU'dan çok yüksek ses geliyor

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bugün teams üzerinden dersteyken bir anda çok yüksek bir ses gelmeye başladı PSU'dan. Dersten çıkıp Bluetooth Dongle'ı çıkardıktan bir süre sonra ses kesildi. Çok nadir de olsa arada oluyor. Bilgisayar sıcaklıkları düşük herhangi bir problem yok. PSU FSP FSP500-60AHBC.

Nasıl bir ses? Fan sesi mı? Bobin ağlaması (CW) mı?
Bende de aynı sorun var psum aynı ince bi cızırtı yapıyor bi sorun olur mu coil whine mı anlayamadım tedirgin oldum pc daha yeni 1ay oldu.
Nasıl bir ses? Fan sesi mı? Bobin ağlaması (cw) mı?

Merhaba aynı sorun bende de var aynı PSU'ya sahibim ve yeni aldım sistemi. İnce bir cızırtı sesi geliyor ama her zaman değil bazen PC açılınca bazen durduk yere bazen bir oyun girerken bu bir arıza mı? Endişelenmeli miyim? Yoksa coil whine ve normal mi?

Bende de aynı sorun var psum aynı ince bi cızırtı yapıyor bi sorun olur mu coil whine mı anlayamadım tedirgin oldum pc daha yeni 1ay oldu.

Merhaba aynı sorun bende de var aynı PSU'ya sahibim ve yeni aldım sistemi. İnce bir cızırtı sesi geliyor ama her zaman değil bazen PC açılınca bazen durduk yere bazen bir oyun girerken bu bir arıza mı? Endişelenmeli miyim? Yoksa coil whine ve normal mi?
Bende çok nadir oluyor ve kasanın üstüne iki tık vurdum mu duruyor garip bir şekilde.

Geri
Yukarı