FSP FSP600-50AAC vs Sharkoon SHP650

Bütçe
350-460

Heisenberke

Picopat
Bana önerebileceğiniz en uygun fiyatlı ve güvenli 600W veya 650W 80+ PSU hangisi?
Bunlar dışında da önerilerinize açığım.

Monarchofland

Centipat
Yer
Ankara
Bana önerebileceğiniz en uygun fiyatlı ve güvenli 600W veya 650W 80+ PSU hangisi?
Bunlar dışında da önerilerinize açığım.
İkiside pek tercih edilmeyen markalar. Bence paraya kıyıp daha iyi bir güç kaynağı alın. Çünkü bu 2 güç kaynağından birini alırsanız, parçalar yanabilir ki bu da fazla para harcamak demektir. En iyisi başında bir meblağ verin, Kafanız rahat olsun.

Lodge

Hectopat
FSP kötü bir marka değil. PSU konusuna gelirsek arkadaşlar daha iyi seçenekler sunabilir.

VenomSnake

Centipat
İkiside pek tercih edilmeyen markalar. Bence paraya kıyıp daha iyi bir güç kaynağı alın. Çünkü bu 2 güç kaynağından birini alırsanız, parçalar yanabilir ki bu da fazla para harcamak demektir. En iyisi başında bir meblağ verin, Kafanız rahat olsun.
Yani hocam biraz atmadınız mı? Bu güç kaynakları birer Hadron, Frisby, Gamemax, Gametech değiller. Yanma hikayesi uydurma. Bütçeniz yoksa ikisini de alabilirsiniz. Tavsiyem SHP almanızdır.

Monarchofland

Centipat
Yer
Ankara
Yani hocam biraz atmadınız mı? Bu güç kaynakları birer Hadron, Frisby, Gamemax, Gametech değiller. Yanma hikayesi uydurma. Bütçeniz yoksa ikisini de alabilirsiniz. Tavsiyem SHP almanızdır.
Ben bu PSU'lara kötü demedim. Tercihiniz daha bilinen markalardan olsun dedim. Diğerlerine göre sıknıtı çıkma ihtimali daha yüksek çünkü.

VenomSnake

Centipat
Ben bu PSU'lara kötü demedim. Tercihiniz daha bilinen markalardan olsun dedim. Diğerlerine göre sıknıtı çıkma ihtimali daha yüksek çünkü.
FSP bilinmiyor mu? Sharkoon bilinmiyor mu güldürmeyin beni Allah aşkına. Ayrıca sadece markaya bakarak PSU önerilmez, model de önemlidir.

f3turan

Decapat
Yer
Street Ball
FSP ve Sharkoon zaten gayet kaliteli markalar. Yukarıda pek tercih edilmeyen markalar yazmışsınız.
Hayır. Tam aksine çok tercih edilen markalar bu ikiside.

Monarchofland

Centipat
Yer
Ankara
Kullanan hiç görmedim duymadım. Ama siz bilirsiniz tabii.

v1sion

Kilopat
FSP'yi duymamanız sizin ayıbınız. Sharkoon da kaliteli-orta seviye ürünler üreten bir firma. Merdiven altı markalarla asla karıştırılmamalı. @Unnbeaten

Yeni konular

Yukarı