FSP Hydro 500W PSU'dan fan sesi geliyor

Sizde de aynısıysa fan değişimi için vs garantiye gönderecek misiniz acaba. Yani aynısıysa ve sorun değilse dursun diyorum. Ama anlamadığım şey yan çevirince bu tırrr sesi kesiliyor normal hava akış sesi geliyor.

Biraz beklemeni öneriyorum. Bir hafta kadar. Düzelmezse değiştirirsin.

Biraz beklemeni öneriyorum. Bir hafta kadar. Düzelmezse değiştirirsin.

Aynen bekleyeceğim hocam. Bundan böyle ses gelince forumdan bir arkadaşın önerisiyle XPG Pylon sipariş verdim bugün. Sonra baktım onda da fan sesinden şikayetçi olanlar var. Şimdi iptal ettim onu. Bunu kullanacağım bakalım inşallah düzelir bakalım.

Sizde de aynısıysa fan değişimi için vs garantiye gönderecek misiniz acaba. Yani aynısıysa ve sorun değilse dursun diyorum. Ama anlamadığım şey yan çevirince bu tırrr sesi kesiliyor normal hava akış sesi geliyor.
1 haftadır kullanıyorum. Bir düzelme olmadı. Ama kulaklığım olduğu için çok da sorun etmedim. Ses yapmaktan başka bir zararı olmayacaktır. Garantiye yollamayı düşünmüyorum.

Bende göndermekten vazgeçtim, bakalım.
Oo aynı sorun, alırım bir dal. Aynı şekilde yan çevirince düzeliyor ben de senin gibi acaba araya peçete ya da kıl falan mı kaçtı dedim çünkü bi kere aynısı işlemci fanına olmuştu, kıl kaçmış o da ses yapıyordu,çıkarttım düzeldi. PSU'nun sesi de yan çevirince düzeldi, dikelttim aynısı oldu :D Fan değiştirince düzelecekse ben onun fanını değiştiririm, fan fetişi var bende zaten, içini açarsam garanti dışı kalır mı acaba?

Aerocool 400W almıştım 1 yıl önce bilgisayarı açarken 5 saniye sonra PSU'dan gelen fan sesi çıldırıyor. Kasamın gereği PSU fanı alta bakacak sekilde ayarlı ama gelin görünki kasayı yan çevirince 20 dakika bekletince sorun ortadan kalkıyor. Garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı