FSP Hydro G Pro 750 80+ Gold nasıldır?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar 2 gün önce bir konu açmıştım yeni bir PSU almak istediğim için en sonunda da " FSP Hydro G Pro 750 80+ Gold Full modüler 750W güç kaynağı " almaya karar verdim bunu kullanan ya da hakkında bilgisi olanlar var mı acaba? Yardımcı olabilecek birileri ay başında gidip alacağım o yüzden yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar 2 gün önce bir konu açmıştım yeni bir PSU almak istediğim için en sonunda da " FSP Hydro G Pro 750 80+ Gold Full modüler 750W güç kaynağı " almaya karar verdim bunu kullanan ya da hakkında bilgisi olanlar var mı acaba? Yardımcı olabilecek birileri ay başında gidip alacağım o yüzden yorumlarınızı bekliyorum.

Gayet kaliteli F/P olarak iyi bir PSU dur.

8+8 CPU çıkışlı, Gold verimliliği olan ve koruma olarak iyi sayılabilecek bir model.
Fiyatı ne kadar?
1030 lira şuan güncel fiyatı
Kullanıyorum, çok memnunum. Öneririm.
Şuanda imzanızda yazan sistem için mi 750W 80+ Gold u mu kullanıyorsunuz peki eğer öyleyse zaten birkaç ay içinde yapıcağım upgrade i kaldırır sanırım sistemimdeki.
FSP markası sırf güç kaynağı ile uğraşan bir firmadır. Bu yüzden sıkıntı yaşamazsınız. Öneririm.
Sizin önerilerinizde yoktu ama öneriyorsunuz sanırım dimi marka modeli.

Kullanıyorum, çok memnunum. Öneririm. Tam model adı şu:
FSP Hydro G 750W 80+ Gold.
Arada Pro kelimesi yok diye biliyorum.

Bildiğim kadarıyla Pro modeli var. 10 sene garantili ve 2 adet 4+4 CPU kablosu ile geliyormuş. Pro olmayan versiyonda sadece 1 adet 4+4 CPU kablosu mevcut. Garanti süresi ise 5 yıl olarak görünüyor. Bir de Pro modelinde ECO tuşu mevcut.

Ama çok garip şekilde aynı yerde listelemişler. Ortada bir karışıklık var gibi görünüyor.

fsp-hg-850-hydro-g-850w-z.jpg

10785_01.jpg

8+8 CPU çıkışlı, Gold verimliliği olan ve koruma olarak iyi sayılabilecek bir model.
Fiyatı ne kadar?

Fazla abartma 8+8 bilmediğin konuda fazla yorum yapma bence. Bak burada gör öğren.

4+4 saklama 😅😅

Dosya Ekleri

• IMG_20200719_111045.jpg
    IMG_20200719_111045.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleyen: Moderatör:
@NeverGive Up
Senin bana ne yapacağımı söylemeni gerektirecek bir durum yok.
Merak etme ben de biliyorum 4+4 CPU çıkışı şeklinde olduğunu. Ama toplam bağlantı pini olarak 8 pin olduğunu ve 2 adet bulunduğunu belirtmek için öyle yazmışım.
Yanlış bilgi olduğunu çok savunuyor isen rapor sistemini kullanmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı