FSP700-60AHBC PSU nasıldır?

V.Karl

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar, linkteki bu PSU nasıldır? Kullanan kişiler yorum yapabilir mi acaba? Lütfen alternatif PSU önerisi yapmayın. Kullanan kişilerin yorumları benim için çok önemli.

Kesinlikle FSP kalitesine yakışmayan bir ünite. Çöp diyebilirim.
Bütçen sanırım 500TL;

Yüksek w a t t'lı bir şeyler arıyorsan;

Kesinlikle FSP kalitesine yakışmayan bir ünite. Çöp diyebilirim.
Bütçen sanırım 500TL;

Yüksek w a t t'lı bir şeyler arıyorsan;
60 dolara 700W insanda kuşku uyandırıyor.

Başka öneri istememeniz tuhaf bir yaklaşım. Bu ürün vasatın altında diyebileceğimiz bir seviyede. Kullananılmasından öte kalitesi üzerinden yorumda bulunuyoruz ve daha iyi ürünler alabileceğini belirtiyoruz. Hazır sistemde bile yer alsa elinizden çıkarıp daha iyi bir ürüne geçmeniz sisteminiz açısından faydalı olur.

He bu yorumum savunduğunuz argümana ters mi? O zaman sunduğunuz FSP güç kaynağını alın. Dilerim sorun yaşamazsınız.

Kullanan kişilerin yorumları daha önemli geliyor bana. Yani şöyle şimdi bu psu yu kullanmayan kişi hakkında yorum yaparken ordan burdan edindiği bilgilere göre bir şeyler söylüyor. O yüzden zaten elimde alternatif olarak psu örnekleri var. Yanlış anlaşılma olmasın o yüzden :)
Başka öneri istememeniz tuhaf bir yaklaşım. Bu ürün vasatın altında diyebileceğimiz bir seviyede. Kullananılmasından öte kalitesi üzerinden yorumda bulunuyoruz ve daha iyi ürünler alabileceğini belirtiyoruz. Hazır sistemde bile yer alsa elinizden çıkarıp daha iyi bir ürüne geçmeniz sisteminiz açısından faydalı olur.

He bu yorumum savunduğunuz argümana ters mi? O zaman sunduğunuz FSP güç kaynağını alın. Dilerim sorun yaşamazsınız.
bu

@V.Karl

Ürün hakkında doğru düzgün bir incelemeye denk geldiniz mi? FSP'nin kendi sitesi dışında Tom's Hardware'de ya da TechPowerUp'ta bir içeriğe ulaştınız mı? Çünkü yok. Değerlendirmeyi gerektirmeyecek kadar sıradan ve basit bir ürün. Bir ürünü marka değil, sınıfı olarak ele almak gerekir. Eğer benim yorumum "kulaktan dolma" ise FSP alabileceğinizi ilettim. Çünkü seçtiğiniz ürünün sıradan bir Rampage ürün almaktan farkı kalmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı