FTTB hat nasıl FTTH olarak değiştirilir?

OsmanSentürk

Attopat
Merhaba 2. evimde Türk Telekom FTTB fiber mevcut. Daire sayısı az 10 daire var ve sadece 3 tanesi dolu. Türk Telekoma alt yapıyı FTTH olarak nasıl değiştirtebilirim?

Merhaba 2. evimde Türk Telekom FTTB fiber mevcut. Daire sayısı az 10 daire var ve sadece 3 tanesi dolu. Türk Telekoma alt yapıyı FTTH olarak nasıl değiştirtebilirim?
Sadece siz değiştiremezsiniz. Telekomun geniş çaplı bir dönüşüm planı/yatırımı olursa ancak o zaman değişir fakat hiç sanmıyorum. FTTB zaten FTTH kadar hızlı çalışan bir sistem. Gerek duymayacaklardır.

Sadece siz değiştiremezsiniz. Telekom'un geniş çaplı bir dönüşüm planı/yatırımı olursa ancak o zaman değişir fakat hiç sanmıyorum. FTTB zaten FTTH kadar hızlı çalışan bir sistem. Gerek duymayacaklardır.

Vanda müdürlük boş bir işleri yok daire az ve kalanda az kalanlarda kabul eder dilekçe bıraktım ama başka ne yapabilirim bilmiyorum.

1 sene önce bıraktılar FTTB kurmayı sonlardan biri bende. 2. bir hizmet almam için CAT çektirmem gerek FTTH olsa ont değişince 2. hattı alabileceğim.
FTTH ile değiştirmeyi gerek duycaklarını düşünmüyorum. Çünkü ikisi de aynı zaten biri sadece eve fiber giriyor. FTTB altyapıda olan Ethernet portlarını Fast Ethernet yerine gigabit Ethernet olarak çalıştırdıklarında aralarında fark yok.

FTTB'den FTTH'ye dönüştürmezler diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu söylediler. Benim de Telekom FTTB'di. Süperonline apartmana FTTH getirince, telekomda apartmandaki FTTB'yi FTTH'ye dönüştürdü. Bilip bilmeden konuşan çok dazla burada maalesef.

FTTB'den FTTH'ye dönüştürmezler diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu söylediler. Benim de Telekom FTTB'di. Süperonline apartmana FTTH getirince, telekomda apartmandaki FTTB'yi FTTH'ye dönüştürdü. Bilip bilmeden konuşan çok dazla burada maalesef.
Bu yorumu 2 kişi yapmış ve sorduğun "neye dayanarak" sorusu 2 yorumda da açıklayıcı bir şekilde cevaplanmış. Okuduğunu anlamamışsın demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı