風男塾 (Fudanjuku) / 人生わははっ!

Uğraşmamak için cevap vermemeniz gerekiyor zira istedikleri zaten sizden bir tepki almak.

Böyle bir konu için linçleyecek insanın lincinden de bir hayır gelmez. Kafaya takmanıza gerek yok.

Neyse şarkının güzelliği hakkında konuşalım: Şarkıyı beğendim, 10/10.
Victory Kickoff! Adlı bir animenin 2. Kapanışı bu arada.

Asya kültürünü benimseyeme başlıyor yeni neslin bir kısmı. Özellikle k-pop vb. Korean Pop niye bu kadar seviliyor? Daha güzel türler varken.
Bu k-pop değil. Ve güzel ve kaliteli müzik yapıyorlar, ondan dinleniyor. Ben kulağıma hoş gelen müzikleri dinliyorum. Ben müziğimi dinleyip gidiyorum, diğerlerini bilmem.

Asya kültürünü benimseyeme başlıyor yeni neslin bir kısmı. Özellikle k-pop vb. Korean Pop niye bu kadar seviliyor? Daha güzel türler varken.
K-Pop’u ilk defa dinleyecekler genellikle gidip en popüler şarkıları dinliyor. Genellikle BTS ve Blackpink gibi ünlü gruplardan. Çok gürültülü ve hareketli şarkılar olduğu için bizim millete biraz ters düşüyor. Halbuki K-Pop bunlardan ibaret değil, Korece rock da, hip hop da, pop da yani kısacası tüm Korece müzikler K-Pop’a dahil ediliyor. Derine indikçe çok güzel cevherler bulunabiliyor. Aslında güzel bir genre K-Pop.

Yeni konular

Geri
Yukarı