Fujitsu Scaleoview L20W-2 3.5 mm jack hoparlör bağlantısı

Bütçe
50

sp33d

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar iyi günler dilerim,

Başlıkta bahsettiğim Fujitsu L20W-2'yi ikinci monitörüm olarak kullanıyorum, birinci monitörüm olan Samsung LC24RG50FQMXUF'nin hoparlörü yok fakat Fujitsu'da hoparlör mevcut ve monitörün altında 3.5 mm jack girişi var.
Her iki tarafı da erkek olan bir 3.5 mm jack kablosu alıp bir tarafını monitörün girişine diğer tarafını anakarta bağlarsam monitörün hoparlörünü kullanabilir miyim? Eğer bu mümkünse aşağıda linkini verdiğim ürün işe yarar mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar iyi günler dilerim,

Başlıkta bahsettiğim Fujitsu L20W-2'yi ikinci monitörüm olarak kullanıyorum, birinci monitörüm olan Samsung LC24RG50FQMXUF'nin hoparlörü yok fakat Fujitsu'da hoparlör mevcut ve monitörün altında 3.5 mm jack girişi var.
Her iki tarafı da erkek olan bir 3.5 mm jack kablosu alıp bir tarafını monitörün girişine diğer tarafını anakarta bağlarsam monitörün hoparlörünü kullanabilir miyim? Eğer bu mümkünse aşağıda linkini verdiğim ürün işe yarar mı?

Şimdiden teşekkür ederim.

Monitörün hapörlörünü öyle kullanamazsın HDMI'ya bağlıyken ses gelmiyor mu?

Monitör VGA girişli, DVI to VGA dönüştürücü ile kullanıyorum. Kullanım kılavuzunda Audio ınput diye geçiyor, zaten VGA'nın ses iletme özelliği yok. Bu adamlar boşuna mı hoparlör koymuş?

Benimki öyle bağlı eğer ses bağlamak istiyorsan ses sistemi almanı tavsiye ederim en fazla 500 TL tutar.
Monitör VGA girişli, DVI to VGA dönüştürücü ile kullanıyorum. Kullanım kılavuzunda Audio Input diye geçiyor, zaten VGA'nın ses iletme özelliği yok. Bu adamlar boşuna mı hoparlör koymuş?

Geri
Yukarı