Full HD 144 Hz ve Üzeri G-Sync Monitör Tavsiyesi

Bütçenizi biraz aşıyor ama dilerseniz bakabilirsiniz.

800 Lira derken? Hangi fiyatları karşılaştırdınız, onu anlayamadım. Akıcılığın önemli olduğunu bahsettiğiniz için 240 Hz olan modeli önermiştim. Tabii ki karar yine sizin elbette.

RTX 2060 ile bir çok oyunda 2K çözünürlükte 144 Hz ve üstü monitörleri destekleyecek FPS leri elde etmeniz zor olucaktır. O yüzden Full HD de kalmanız daha uygun.

800 Lira derken? Hangi fiyatları karşılaştırdınız, onu anlayamadım. Akıcılığın önemli olduğunu bahsettiğiniz için 240 Hz olan modeli önermiştim. Tabii ki karar yine sizin elbette.
Vatan bilgisayarda felan 1900'E benim gösterdiğim monitör var sizin attığınız 2750 yazmış ondan 800 dedim de fiyatı daha da artmış :D
RTX 2060 ile bir çok oyunda 2K çözünürlükte 144 Hz ve üstü monitörleri destekleyecek FPS leri elde etmeniz zor olucaktır. O yüzden Full HD de kalmanız daha uygun.
Evet o yüzden 2K'dan vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı