Full HD 144Hz 24 inç monitör tavsiyesi

Makaleler
20
Merhabalar. Sistem topladım geriye monitör kaldı ancak bir türlü karar veremiyorum. Çünkü monitörlerde karanlık ortamda ve siyah arka planda kenarlardan parlama oluyor. Yani ışık sızması ya da IPS glow. Karanlık ortamda gözle ışık sızması ve IPS glow gözükmeyen monitör arıyorum. Karanlık ortamda ve siyah çerçevede bakınca IPS glow ya da ışık sızması sorunu olmayan önerebileceğiniz monitör var mıdır? Teşekkür ederim.

Sizin için uygun mudur bilmem ama 18-24 kasım arası Şok marketlerde 144hz full hd bir monitör var ve aktüel listesinde olduğu için diğer elektronik ürün satan mağazalardan daha ucuz tam ayrıntılarını bilmiyorum ama 18 kasım sabahı gidip bir baksanız çok güzel olurçünkü tükenir.
Benim monitöre ihtiyacım yok, internette fiyatı 1350tl olan ama yine 18-24 kasım arası şok aktüelde 900 liraya düşmüş bir rampage Oyun koltuğu var çok kaliteli gözüküyor bir bakın derim ben onu alacağım.Böyle Aktüelleri takip etmek bazen yararlı olabiliyor.

Sizin için uygun mudur bilmem ama 18-24 kasım arası Şok marketlerde 144hz full hd bir monitör var ve aktüel listesinde olduğu için diğer elektronik ürün satan mağazalardan daha ucuz tam ayrıntılarını bilmiyorum ama 18 kasım sabahı gidip bir baksanız çok güzel olurçünkü tükenir.
Benim monitöre ihtiyacım yok, internette fiyatı 1350tl olan ama yine 18-24 kasım arası şok aktüelde 900 liraya düşmüş bir rampage Oyun koltuğu var çok kaliteli gözüküyor bir bakın derim ben onu alacağım.Böyle Aktüelleri takip etmek bazen yararlı olabiliyor.
Rampage'i pek iyi demiyorlar hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı