Full limitsiz 16Mbps paketi hangisi?

spnfan1

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom kullanıyorum. Kullandıgım paket:
16 Mbps'ye kadar Full limitsiz keyifli internet.
Gibi bir şey. Benim sorum; bu paketi kullanarak 91 TL vererek ayrıca genelde tek başıma kullandıgım halde böyle bir downloand/upload almak normal mi? İnternetten araştırdıgım kadarıyla 16Mbps demek galiba uploadın 2MB olması gibi bir şey. Yanlış biliyor olabilirim ama 3.5 downloand ve 0.6 upload olacagını sanmıyorum. Kullandıgım yerde altyapı yok ve oyun gibi bir şeyler indirirken hiç 600KB görmedim. Genelde 100-300 KB bunlarda normal mi, değil mi?

asasasas.png

sasasasa.png

Bu degerler normal mi?

Türk Telekom kullanıyorum. Kullandıgım paket:
16 Mbps'ye kadar Full limitsiz keyifli internet.
Gibi bir şey. Benim sorum; bu paketi kullanarak 91 TL vererek ayrıca genelde tek başıma kullandıgım halde böyle bir downloand/upload almak normal mi? İnternetten araştırdıgım kadarıyla 16Mbps demek galiba uploadın 2MB olması gibi bir şey. Yanlış biliyor olabilirim ama 3.5 downloand ve 0.6 upload olacagını sanmıyorum. Kullandıgım yerde altyapı yok ve oyun gibi bir şeyler indirirken hiç 600KB görmedim. Genelde 100-300 KB bunlarda normal mi, değil mi?

Eki Görüntüle 1003930

Eki Görüntüle 1003936

Bu degerler normal mi?

Değerler çok kötü 16 Mbps ile uzaktan yakından alakası yok. Eğer altyapınız yoksa internet box kutularından almanız daha iyi olur. Bu internete verilen para tamamen yazık.

Türk telekom lanet bir firma. Türknet kullanıyorum. 35 indirme 5 yükleme 85₺ gayet memnunum. Derhal o firmadan kurtulmanızı öneririm.

Geri
Yukarı