FUPS güvenilir mi?

Everythink

Hectopat
T.C. Falan girdim sanal kart oluşturdum çünkü Valorant VP ucuzdu oradan alacaktım. Sonra ise sızıntı olur mu? Bu uygulama kimin dolandirici mi? Diye aklıma takıldı şu an çok tedirginim.

Evet, güvenilir. FUPS, Lydians Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.'ye ait TCMB lisanslı bir elektronik para kuruluşudur.

16. Sırada

Yaptığım yanlış bir şey mi bilmiyorum ama. Aldığınız kod geldi mi acaba aldıysanız? Ben de almak istiyorum da bayağı ucuz olmaları şüphelendirdi.

Merhaba inşallah almamissinizdir sorunumu açıklayayım öncelikle parayi yükledim ve satın al tuşuna bastim hata verdi sonrasında musteri hizmetlerini arayıp hata veriyor vb dedim ve başka bir siteye yonlendirdiler stok durumuna bakın diye baktım stok vardı baska numaralardan girdim olmadı aynı şekil sonrasında tekrar aradım stok yok dediler fakat söyledikleri site var diyordu parami çekmeye çalıştım çekilmedi bende tekrar başka bir siteden kazık yiye yiye aldim not denemek amaçlı yapmıştım bunu ilk yaptığımda da aynı şekil oldu almayın aldırmayın berbat uygulama berbat şirket berbat musteri hizmetleri.

Geri
Yukarı