FUPS nasıldır?

Allah belasını versin öyle kartın. Havale aldığın parayı çekemiyorsun. Komisyon kesiyor. 3D Secure yok. Lanet bir şey.
Tosla al mesela o dah işlevsel.
Banka hesabınızdan havale ile gönderdiğiniz parayı çekebilirsiniz. ATM'den para yatırma ve para çekme işlemlerinde %1 + 0,91 TL BKM komisyonu kesiliyor. Ayrıca 3D Secure var ve sadece SMS'le değil mobil uygulama ile bile onay verebiliyorsunuz.

Emin misin? En son kullandığımda Dijital operatörden 3D Secure olmadığı için ödeme alamadım. FUPS müşteri hizmetlerine sorduğmda ise gönderilen parayı çekemediğimim beyan edildi.
Katılıyorum. Papara en iyisi diyebilirim.

Emin misin? En son kullandığımda Dijital operatörden 3D Secure olmadığı için ödeme alamadım. FUPS müşteri hizmetlerine sorduğmda ise gönderilen parayı çekemediğimim beyan edildi.
Katılıyorum. Papara en iyisi diyebilirim.

Dosya Ekleri

• Picsart_22-04-20_20-38-37-543.jpg
    Picsart_22-04-20_20-38-37-543.jpg
    136,6 KB · Görüntüleme: 39
  • Picsart_22-04-20_20-40-12-796.jpg
    Picsart_22-04-20_20-40-12-796.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 44
Güzel kart ama daha gelişmesine bayağı var. Bence alma kenarda dursun, neme lazım lazım olur. Şahsen sevdiğim özelliği DenizBank kullanıyorum ve FUPS'a para atarken komisyon kesmiyor aynı şekilde Tosla da kesmiyor ve kampanyaları bayağı iyi. Papara da güzel ama bayağı bir komisyon kesiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı