Furminator Kedi Tarağı Kullanan Var mı?

Bizim sıpa kışa girince çok dökmeye başladı bir çözüm arayışındayım ben de. Ürünün yorumları çok güzel denemek istiyorum ama bu tarağı kendine dokundurtmaz gibime geliyor.

Klasik mevsim geçişlerinde dökülmeleri artıyor benimki de aynı. Eğer yardımcı olacak birisini bulabilirsen hiç sorun yaşamazsın, tek başına hem kediyi tutup hem taraması ilk başlarda biraz uğraştırabilir, kedi dişi ve kısırsa memelerini ve ameliyat yerini yaparken dikkat et onun dışında sorun yaşamazsın.

Klasik mevsim geçişlerinde dökülmeleri artıyor benimki de aynı. Eğer yardımcı olacak birisini bulabilirsen hiç sorun yaşamazsın, tek başına hem kediyi tutup hem taraması ilk başlarda biraz uğraştırabilir, kedi dişi ve kısırsa memelerini ve ameliyat yerini yaparken dikkat et onun dışında sorun yaşamazsın.
Benimki erkek tekir, kısırlaştırmasını yaptım. Tararken de eşim tutar ben tararım gerekirse. Alıp bir deneyeceğim sanırım. Bir şey kaybetmem, bir de bakmışım çok işime yaramış.

Düzenli kullanılırsa kesinlikle işe yarıyor. Ölü veya sağlam olmayan tüyleri dökülmeden topladığı için kedinin gün içinde döktüğü tüyü yüzde 65 70 kadar azaltıyor. Tabii kedinin tüy uzunluğuna göre ve orijinal almaya dikkat et. Short, medium, long uzunlukları var. Ve piyasada çok çakma geziyor. İnternette orijinal çakma ayırt etme olaylarını bulabilirsin. Kısaca işe fazlasıyla yarıyor. (benim kedinin tüyü uzun. Belki uzunluğa bağlı faydası değişiyordur. Ama benimkinde işe yarıyor. Kedinin tepkiside elbette değişkenlik gösterir. Ama acı veren bir şey değil, alışınca sıkıntı çıkmaz.)

Düzenli kullanılırsa kesinlikle işe yarıyor. Ölü veya sağlam olmayan tüyleri dökülmeden topladığı için kedinin gün içinde döktüğü tüyü yüzde 65 70 kadar azaltıyor. Tabii kedinin tüy uzunluğuna göre ve orijinal almaya dikkat et. Short, medium, long uzunlukları var. Ve piyasada çok çakma geziyor. İnternette orijinal çakma ayırt etme olaylarını bulabilirsin. Kısaca işe fazlasıyla yarıyor. (benim kedinin tüyü uzun. Belki uzunluğa bağlı faydası değişiyordur. Ama benimkinde işe yarıyor. Kedinin tepkisi de elbette değişkenlik gösterir. Ama acı veren bir şey değil, alışınca sıkıntı çıkmaz.)
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Orijinal veya çakmaları arasındaki performans farkını bilen var mı? Çakması 100-150 TL arası iken orijinali 700-800 TL civarı değişiyor. Değecek özellikleri varsa orijinalinden almayı planlıyorum. Ürünü kullananlardan fikir almak isterim.

Orijinal veya çakmaları arasındaki performans farkını bilen var mı? Çakması 100-150 TL arası iken orijinali 700-800 TL civarı değişiyor. Değecek özellikleri varsa orijinalinden almayı planlıyorum. Ürünü kullananlardan fikir almak isterim.
Benimki çakma ama çok iyi tarıyor. Alacaksan küçük boy al. Tararken bastırma acıtıyor çünkü paran varsa orijinal al bana göre çok farkı yok ama orijinal iyidir her zaman.

Geri
Yukarı