Futbol için tavsiye

Mecid_ERCAN

Picopat
Daha fazla  
Oynadığım takımda en iyi oyuncu olarak geçiyorum ve bana ''Zorlarsan Brezilya altyapılarında koşturursun.'' diyorlar, umarım yardım edebilirsiniz İstatistiklerim
2022:
22 Gol
1 Asist
2021:
19 Gol
0 Asist
2020:
29 Gol
11 Asist
2019(Prime):
41 Gol
31 Asist
Yardımcı olursanız mutlu olurum:

Son düzenleyen: Moderatör:
Verebileceğim tavsiyeler sürekli antrenman yapman ve daha büyük bir takımın seçmelerine girmendir. Kendini seçmelerde gösterirsen gerisi zamanla gelecektir.

Verebileceğim tavsiyeler sürekli antrenman yapman ve daha büyük bir takımın seçmelerine girmendir. Kendini seçmelerde gösterirsen gerisi zamanla gelecektir.

Hocam tavsiye için sağ ol ama bence hiçbir zaman iyi olmayacağım. Hep üzerimde bu baskı var fazla övgü çok kötü. Benim için haftada 5 gün idman 2 gün dinlenme sizce güzel mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığım takımda en iyi oyuncu olarak geçiyorum ve bana ''Zorlarsan Brezilya altyapılarında koşturursun.'' diyorlar, umarım yardım edebilirsiniz İstatistiklerim
2022:
22 Gol
1 Asist
2021:
19 Gol
0 Asist
2020:
29 Gol
11 Asist
2019(Prime):
41 Gol
31 Asist
Yardımcı olursanız mutlu olurum:
Antrenman yapmayı asla bırakmayın, çalışmayı asla bırakmayın illa ki başarırsınız ve güzel yerlere gelirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olur umarım :).

Tamamdır hocam bıraktı arkadaş şu an.

Antrenman yapmayı asla bırakmayın, çalışmayı asla bırakmayın illa ki başarırsınız ve güzel yerlere gelirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olur umarım :).

Aaa hocam yine sen. Bu arada asla antrenmanlarını eksitme. Biraz şansa ihtiyacın olacak elbette.

Antrenman yapmayı asla bırakmayın, çalışmayı asla bırakmayın illaki başarırsınız ve güzel yerlere gelirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olur umarım :).

Sağ olun hocam zaten bu abdullah adlı arkadaşımız diğer futbolcu olmak isteyen tüm arkadaşlarıma kötü örnek olmuş şimdi bende raporlayıp kötü örnek olacağım iyi akşamlar size

Oynadığım takımda en iyi oyuncu olarak geçiyorum ve bana "zorlarsan Brezilya altyapılarında koşturursun." diyorlar, umarım yardım edebilirsiniz istatistiklerim.
2022:
22 gol.
1 asist.
2021:
19 gol.
0 asist.
2020:
29 gol.
11 asist.
2019(Prime):
41 gol.
31 asist.
Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Verebileceğim en büyük tavsiye bol bol idman yapman olacaktır, bırak diyenleride dinlemeyin, sımsıkı devam edin. Brezilya altyapısına girer misiniz bilemem ama neden olmasın😀

Aaa hocam yine sen. Bu arada asla antrenmanlarını eksitme. Biraz şansa ihtiyacın olacak elbette.
Sürekli karşılaşıyoruz hocam, merhaba :D.
Sağ olun hocam zaten bu abdullah adlı arkadaşımız diğer futbolcu olmak isteyen tüm arkadaşlarıma kötü örnek olmuş şimdi bende raporlayıp kötü örnek olacağım iyi akşamlar size
Size de iyi akşamlar hocam, çok umursamayın "he" diyin geçin bence. Muhattap olunacak birisi olsa, konuyu okumadan "Bırak" yazmazdı.

@Mecid_ERCAN Hocam, Abdullah arkadaşın profiline girdim az önce. Harbiden de dediğiniz gibi tüm "futbolcu olmak" ile alakalı konulara kötü yorumlar yapmış. Gereksiz bir insan ya.

Sürekli karşılaşıyoruz hocam, merhaba :D.

Size de iyi akşamlar hocam, çok umursamayın "he" deyin geçin bence. Muhatap olunacak birisi olsa, konuyu okumadan "Bırak" yazmazdı.

Çok haklısınız hocam bu tarz tiplerle uğraşmayı çok seviyorum ama içimden geliyor yani bari cezasını çeksın ben futbolu bırakıyım oda Technopat'ı :)

Çok haklısınız hocam bu tarz tiplerle uğraşmayı çok seviyorum ama içimden geliyor yani bari cezasını çeksın ben futbolu bırakıyım oda Technopat'ı :)
Sanırım cezayı yedi :). Haketmişti zaten. Böyle tipler her zaman hayatınızda önünüze engel koymaya çalışacaktır hem gerçek hayatta hem de sanal ortamda. Böyle insanları takmayıp, hayalinizin peşinden gidip başarın ki, yüzleri kızarsın ve utansınlar.

Geri
Yukarı