Futbol mu, yazılım mı?

NoSpoonz

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 8 yaşımdan beri bilgisayarlara ilgi duyuyorum (13 yaşındayım). Bu yıl kaleciliğe çok ilgi duymaya başladım. Sizce ikisini birden meslek olarak yapabilir miyim ya da hangisi ile devam etmeliyim?

Mr.DarkTech

Decipat
Makaleler
2
Yer
Ankara.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 12400F RTX 3050 8x2 16GB 3000Mhz RAM
Merhaba, ben 8 yaşımdan beri bilgisayarlara ilgi duyuyorum (13 yaşındayım). Bu yıl kaleciliğe çok ilgi duymaya başladım. Sizce ikisini birden meslek olarak yapabilir miyim ya da hangisi ile devam etmeliyim?
Yazılım sektörü öneririm daha mantıklı.

MNCR

Centipat
Daha fazla  
Futbol bence düşünme bile, torpillerin havada uçuştuğu zamanlardayız yetenekler değil paralar konuşuyor yazılımdan devam et.

Shinya Kogami

Hectopat
2.lig'den bir takıma attın mı kapağı miss. Yazılımcı olarak 10 yıllık maaşını 1 yılda alırsın :D daha yaşın küçük, ikisi üzerine de yoğunlaş. Şampiyonlar ligi maçına çıktığı akşamın sabahında okulda sınava girip gelen futbolcular vardı.

everyone

Decapat
Makaleler
6
Bilgisayara ilgi duymak yazılımcı olabilmek anlamına gelmez. Öncelikle denemeniz gerekiyor. Keyif alırsanız devam edebilirsiniz.

Kiznaiver

Hectopat
Makaleler
1
Yer
whitechapel
Daha fazla  
Futbol için dayı lazım. Tahmin edilen gibi olmuyor çoğu zaman. İkisini aynı anda yürütmeyi dene. Oluyorsa bir süre öyle devam edip biraz daha ileride karar verirsin. Hangisine daha fazla yükleneceğini sorarsan yazılımı tercih et bence.

Yukarı