Futbol oynayan birisi bilgisayar oyunu oynamalı mı?

Makaleler
4
Yer
Ankara
Arkadaşlar şu anda Ankara-Keçiörengücü'nde U15'te sol stoper olarak takım kaptanıyım. Haftanın 5 günü antrenman oluyor. Günde 2-4 saat arası değişim gösteriyor. Eve gelir gelmez dinlenip halı sahaya çıkıyorum ve ekstradan antrenman yapıyorum. Ama evde olduğum zamanlar aşırı canım sıkılıyor. Sizce bilgisayar oyunu oynamak konsantremi bozar mı? 1 aydır bilgisayar oyunu oynamıyorum.

Arkadaşlar şu anda Ankara-Keçiören gücünde U15'te sol stoper olarak takım kaptanıyım. Haftanın 5 günü antrenman oluyor, günde 2-4 saat arası değişim gösteriyor. Eve gelir gelmez dinlenip halı sahaya çıkıyorum ve ekstradan antrenman yapıyorum ama evde olduğum zamanlar aşırı canım sıkılıyor. Sizce bilgisayar oyunu oynamak konsantremi bozar mı? 1 aydır bilgisayar oyunu oynamıyorum.
Ozan Tufan bile düzenli olarak CS oynuyor. Eğer ki oyun oynamak konsantrenizi arttırıyorsa devam edin, her insan aynı değildir.

Hocam ne bozması? hatta strateji kurma konusunda yardımcı bile olabileceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar şu anda Ankara-keçiörengücü'nde U15'te sol stoper olarak takım kaptanıyım. Haftanın 5 günü antrenman oluyor. Günde 2-4 saat arası değişim gösteriyor. Eve gelir gelmez dinlenip halı sahaya çıkıyorum ve ekstradan antrenman yapıyorum. Ama evde olduğum zamanlar aşırı canım sıkılıyor. Sizce bilgisayar oyunu oynamak konsantremi bozar mı? 1 aydır bilgisayar oyunu oynamıyorum.

Abartmadan oynabilirsin.

Neymar gelsin aklınıza hocam. Abartmazsanız bir problem olmaz, bilgisayar oyunları futbolunuzun önüne geçmesin yani.

Arkadaşlar şu anda Ankara-Keçiörengücü'nde U15'te sol stoper olarak takım kaptanıyım. Haftanın 5 günü antrenman oluyor. Günde 2-4 saat arası değişim gösteriyor. Eve gelir gelmez dinlenip halı sahaya çıkıyorum ve ekstradan antrenman yapıyorum. Ama evde olduğum zamanlar aşırı canım sıkılıyor. Sizce bilgisayar oyunu oynamak konsantremi bozar mı? 1 aydır bilgisayar oyunu oynamıyorum.

Ben oynuyordum, antrenman sonrasında kafa dağıtmak için güzel oluyor. Hatta takım ile beraber nete gidip CS atardık.

Geri
Yukarı