Futbolcu olmak

Dostum torpil Türkiye'nin her yerinde var maalesef yetenekli olsanda amatör liginde genelde sakatlanmalar çok oluyor şans büyük faktör denebilir Allah'a dua etmekten başka çare yok gibi.

Hocam yetenekli olmanız gerekliyor. Bir de sakatlıklara falan dikkat etmeniz gerekiyor çünkü amatör ligde sakatlıklar fazla oluyor genelde. Ama siz çalışırsanız eğer, ve yeteneğiniz varsa, hızlı koşuyosanız, iyi pozisyon alıyosanız, top kapma, şut gibi özellikleriniz iyiyse olabilirsiniz.

Hocam yetenekli olmanız gerekliyor. Bir de sakatlıklara falan dikkat etmeniz gerekiyor çünkü amatör ligde sakatlıklar fazla oluyor genelde. Ama siz çalışırsanız eğer, ve yeteneğiniz varsa, hızlı koşuyosanız, iyi pozisyon alıyosanız, top kapma, şut gibi özellikleriniz iyiyse olabilirsiniz.
Hocam hızım, çalımım, pasım, driplingim, defansım iyiydi. Sadece şutlarım bazen yamuk giderdi. Fakat bazı günler çok iyi oynardım ama bazı günler çok kötü oynardım. Bunun nedeni nedir? Ve birkaç aydır kulübe gitmiyorum toparlanma süreci ne kadar sürer ve şuan başka bir kulubün seçmelerine katılmalı mıyım?

Hocam hızım, çalımım, pasım, driplingim, defansım iyiydi. Sadece şutlarım bazen yamuk giderdi. Fakat bazı günler çok iyi oynardım ama bazı günler çok kötü oynardım. Bunun nedeni nedir? Ve birkaç aydır kulübe gitmiyorum toparlanma süreci ne kadar sürer ve şu an başka bir kulubün seçmelerine katılmalı mıyım?

Hocam toparlanma süreci zor oluyor. Futbolu 1,2 ay oynamadığında bile pek çok şeyi unutuyorsun. O yüzden muhtemelen zor olacaktır. Bir de bazı günler kötü oynayabilirsin öyle bir sıkıntı yok her gün iyi oynayacaksın diye bir şey yok. Ama tabii bazı günler kötü oynuyorsan sıkıntı yok, sık sık kötü oynuyorsan o zaman bazı şeyleri tekrar gözden geçirmen gerekiyor demek oluyor bu.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı