Futbolda gelişmek için tavsiyeler

eeqppu2

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Futbolda kendimi nasıl geliştirebilirim? Boyum 1.90 civarlarında, stoper ve sol bek mevkilerinde oynayabiliyorum ve iki ayağımı kullanabiliyorum. Yaşım 15. Şu an bir kulüpte antrenmanlara çıkıyorum ek antrenman hafta sonu dışında hrp yapıyorum. Önerileriniz nelerdir? Saha içi ve dışı olsun her şey olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bence youtubtan sol bek ve stoper antremanlarını araştır. mesela Marcelo çok iyidir sol bek pasları çok güzel onun videolarını izleyip bir şeyler öğrene bilirsin yada van dıjk o da çok iyi bir stoper onun videolarını izleye bilirsin. bir de youtubta çok içerik var bununla ilgili. bunları yaptıktan sonra antremanda arklarla beraber deneye bilirsiniz
Merhaba arkadaşlar. Futbolda kendimi nasıl geliştirebilirim? Boyum 1.90 civarlarında, stoper ve sol bek mevkilerinde oynayabiliyorum ve iki ayağımı kullanabiliyorum. Yaşım 15. Şu an bir kulüpte antrenmanlara çıkıyorum ek antrenman hafta sonu dışında hrp yapıyorum. Önerileriniz nelerdir? Saha içi ve dışı olsun her şey olabilir. Şimdiden teşekkürler.

Bence şimdiden stopere odaklan sol bek sayısı az ama 190 boy ile çok hızlı olamayacağını düşündüğüm için sol bekte pek yapamazsın gibi geldi. Bir de 15 yaşındasın 190 dan da yukarı çıkarsın.

Knk yaşına göre boyun fazla uzun Ben senin yaşındayken 1.70' dim şimdi 1.87 bi kemiklerine baktır boyun daha da uzar belki dezavantajlı duruma düşersin çok uzun olursan bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı