Futbolda her pozisyonda oynuyorum

CeoPotato

Kilopat
Daha fazla  
Ben 14 yaşındayım ve bir spor kulübündeyim elit ligdeyim liglerimiz var fakat her pozisyonda oynuyorum sıkıntım o. Mesela antreman yapıyoruz ben bir stoper bek orta saha kaleci forvet filan oynuyorum hocam hangi mevkide oynamak istersin dedi ben de zaman istedim. Ama kendimi forvet olduğumda daha iyi hissediyorum. Şu aralar zor bulunan mevkiler ne söyler misiniz? Bir de forvet için Adidas 17.4 Nemezzis Ted kullanıyorum 46 numara sizce bir forvet için kötü mü yoksa başkaya mı geçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Derler ki bir futbol takımının iki şeyi iyi olmalı

1) Atanı
2) Tutanı

Forvet ve kale en önemlisidir. Defansın ne kadar iyi olursa olsun kalecin kötüyse en saçma pozisyonda topu kalende görürsün. Forvetin ne kadar kötüyse de ne yap et çok zor gol bulursun o yüzden forvetlere bu kadar para veriliyor.

Derler ki bir futbol takımının iki şeyi iyi olmalı

1) Atanı
2) Tutanı

Forvet ve kale en önemlisidir. Defansın ne kadar iyi olursa olsun kalecin kötüyse en saçma pozisyonda topu kalende görürsün. Forvetin ne kadar kötüyse de ne yap et çok zor gol bulursun o yüzden forvetlere bu kadar para veriliyor.
Aynen öyle forvette uzmanlastır kendini.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı