Futbolu sevmiyorum diye dışlanıyorum

O zaman sen de onları arama, sanal arkadaş bulabilirsin. İyi anlaşmak mümkün ve eğer doğru arkadaşlarsa gayet keyifli sohbet edebilir, oyun oynayabilirsiniz. :)
Aramıyorum zaten. Sanal arkadaşım 2 tane var, oyun oynayınca sıkılıyorum artık. Galiba onlarda bitecek.

Aramıyorum zaten. Sanal arkadaşım 2 tane var, oyun oynayınca sıkılıyorum artık. Galiba onlar da bitecek.
Oyun tek nedeni değil arkadaşlığın, ders de çalışabilirsin arkadaşlarınla. LGS'ye bir ay kala çok keyifli oluyor, belki liseye gidiyorsundur bilmiyorum ama bu da bir seçenek. Hayat sadece oyun değil zaten sıkılmak gayet normal.

Açık konuşmak gerekirse futboldan nefret ederim.

Arkadaşlarım futbol oynadığı zaman beni dışlıyor, oynattırmaya çalışıyorlar beceremediğim için de dışlıyorlar. Bu futbolu nasıl sevebilirim?

Arkadaşlarını çok seviyorsan dışlatma kendini seyirci kal moral falan ver yalandan aranı bozma. Ha zorla da oynatıyorlarsa konuşma.

Arkadaşlarım futbol oynadığı zaman beni dışlıyor, oynattırmaya çalışıyorlar beceremediğim için de dışlıyorlar. Bu futbolu nasıl sevebilirim?
Zevkler ve renkler tartışılmaz. Size tavsiyem kimse için fikrinizi, zevkinizi, görüşünüzü değiştirmeyin.

biraz zor olabilir ama Umursamamazlıktan gel Onlara ihtayacın yokmuş gibi, kişisel aktivitelere yönel onlarda zaten kendilerinin umursanmadığını fark edince zaten pişman olcaklardır ama özür dilerlersede kabul etmeni önermem

Yeni konular

Geri
Yukarı