Futbolun dinleştirilmesi

Madawc

Kilopat
Yer
Sakarya
Bugün İnternet'te dolanırken şöyle bir videoya denk geldim ve beni gerçekten çok etkilemeyi başardı. Öncelikle şunu söylemem gerek fanatik bir taraftar değilim, hiç olmadım. Hiç forma almadım, bilet alıp maça gitmedim veya bir sezonda yer alan tüm maçlarını izleyemedim. Elbette tuttuğum takımın galip gelmesi beni çok mutlu ediyor ve yenildiği zaman tam tersi o gün böyle bir enerjisiz, hevessiz, isteksiz oluyorum. Şöyle bir dönüp baktığımda bu olumlu veya olumsuz şeylerin bana hiçbir katkısının olduğunu düşünmüyorum. Ben çok fazla önemsemememe rağmen beni bile etkiliyorsa eğer formasını almış, bilet alıp her maçına giden insanların bağımlılığını düşünemiyorum. Bu söylediklerim, aşağıya ekleyeceğim video ve başlık size çok fazla abartı gelebilir saygı duyuyorum. Sırf bir takım uğruna birbirini bıçaklayan, öldüren mi ararsın tuttuğu takımı ailesinden eşinden öte tutan mı dersin ne ararsan var. Artık bir süre sonra insanların beynini uyuşturduğunu düşünüyorum. O gün oynanan bir müsabaka olmasa dahi yapılan hatalar, kaçan pozisyonlar olsun mutlaka yeri dolduruluyor. Çok fazla vaktinizi çalmamak adına aşağıya video linkini bırakıyorum. İzlenme sayısı gerçekten çok düşük ve ben daha fazla kişinin bu konu hakkındaki görüşlerini cidden çok merak ediyorum. Vaktinizi ayırıp sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı