FX 6300 Bilgisayar Bazen Restart Atıyor

Mümkünse başka bir PSU ile deneyin. Ama ondan önce bir termal macun yenilemesi yapın.
Bugün fark ettim elimi güç kaynağı ve kasanın orta üst kısmına koyduğumda çok sıcak olduğunu fark ettim ve güç kaynağının arkasındaki egzos kısmı, yani kasanın arkasına elimi koyduğumda çok az hava çıktığını fark ettim.

Sadece oyun esnasında oluyor bu.

Bugün google chorme üzerinde dolaşırken bir anda restart attı, sonra biraz araştırma yaptım ki anakart bios'u güncel değilmiş, ondan olabilir mi ?
Güncellemeyi dene birşey kaybetmezsin.

Bir de bilgisayarından memnun musun? Oyun performansından falan? GTA 5'te hangi ayarlarda hangi çözünürlükte kaç fps alıyorsun?

Güncellemeyi dene birşey kaybetmezsin.

Bir de bilgisayarından memnun musun? Oyun performansından falan? GTA 5'te hangi ayarlarda hangi çözünürlükte kaç fps alıyorsun?
Ayarları ultra'ya aldığımda yani en üst seviyeye 40-30 FPS alıyorum 1080P çözünürlükte. Yeni nesil oyunları medium high arası akıcı bir biçimde oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı