FX 6300 için 800 TL ekran kartı önerisi

Herkes Gtx 1050 Ti üzeri darboğaz olur diyor madem o zaman Gtx 1050 Ti alıyorum.Peki bu Expedition ve Strix olayı nedir? Bunları arasında ne fark var? Kartlar şunlar ;

Asus EXPEDITION Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB OC 128Bit Fiyatı

Asus STRIX Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB OC 128Bit (DX12) Fiyatı

Bana hangisini önerirsiniz?

Birde bu var.
MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI GAMING X 4G 4GB 128 bit GDDR5 Fiyatı

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
770 TL'ye Galax alın geçin. Arada FPS olarak bir fark yok. Soğutma ve kasa içi görünüm (tasarım) farklı.

Markalar arası performans farkı yok. Sadece soğutma sistemleri gelişmiş oluyor. Strix, Expedition'a göre daha gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir.

Markalar arası performans farkı yok. Sadece soğutma sistemleri gelişmiş oluyor. Strix, Expedition'a göre daha gelişmiş bir soğutma sistemine sahiptir.
Teşekkürler cevap için.Peki Asus'mu Msı'mı almalıyım.Yarın kartı almaya gidiyorum,son noktayı koymuş olalım.

Şu an ben GTX 1050 Expedition kullanıyorum. Gayet memnunum. MSI da alınır tabii. Ama çok pahalı. Aralarındaki fiyat farkını kesinlikle hak etmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı