FX 6300 işlemci R9 270x Sapphire ile darboğaz yapar mı?

35UPGRADER36

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
  • AMD FX 6300
  • 4 GB HyperX 1600 MHz Kingston RAM
  • Sapphire R9 270x ekran kartı
  • 1 TB WD Green HDD
  • 500 watt PSU
İşlemcim ile ekran kartım darboğaz yapar mı?
İşin ehli cevaplayabilir mi diyecektim. Aksi halde yanlış yönlendirilmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • AMD FX 6300
  • 1 TB WD Green HDD
  • 500 watt PSU
İşin ehli cevaplayabilir mi diyecektim. Aksi halde yanlış yönlendirilmek istemiyorum.
R9 270x ekran kartınız var mı?Yoksa yeni mi alacaksınız?Eğer yeni alacaksanız r9 270x yerine gtx 1050Ti'yi öneririm.

• AMD FX 6300
  • 1 TB WD Green HDD
  • 500 watt PSU
İşlemci veya ekran kartı tarafında darboğaz oluşmaz , fakat 4 gb ram kesinlikle oyunlarda darboğaza neden olacaktır . Günümüzde bazı oyunlarda 8 gb ram bile bariz yetmiyor artık. Zaten 1,5 gb ram i windows kullanıyor.Sistemi baştan topluyorsanız 2x8 kit halinde ram almanızı öneriyorum.

Son düzenleme:
İşlemci veya ekran kartı tarafında darboğaz oluşmaz , fakat 4 gb ram kesinlikle oyunlarda darboğaza neden olacaktır . Günümüzde bazı oyunlarda 8 gb ram bile bariz yetmiyor artık. Zaten 1,5 gb ram i windows kullanıyor.Sistemi baştan topluyorsanız 2x8 kit halinde ram almanızı öneriyorum.
Dediğimiz şekilde alacağım. Sistem sıfır değil.

Arkadaşlar yeni konu açmamak için buraya yazdım. 2x8 ram aldım. Afterburner kurdum. CPU kullanımı 90-100 arası gidip geliyor oyunlarda. FPS bazen 100e vuruyor bazen 50-60 arası görüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı