Çözüldü FX-6300 parçaları ne kadar eder?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZVGambler

Centipat
Daha fazla  
FX-6300
ASUS M5A97
4x2 Kingston RAM.
Aero ITX MSI GT 1030
Sadece bu parçalar anakart üstünde şekilde (kasa PSU ve SSD dahil değil)
Bu sistem ofis kullanımı için alınmak istendiğinde sizce ederi nedir ikinci el olarak.

Çözüm
Ofis kullanımı için bile olsa FX serisi önermiyorum. Ryzen 3 3200g güzel olur. GT 1030 almana da gerek kalmaz. Cebin bayağı rahatlar.
Ofis kullanımı için bile olsa FX serisi önermiyorum. Ryzen 3 3200g güzel olur. GT 1030 almana da gerek kalmaz. Cebin bayağı rahatlar.

Çözüm
Ofis kullanımı için bile olsa FX serisi önermiyorum. Ryzen 3 3200G güzel olur. GT 1030 almana da gerek kalmaz. Cebin bayağı rahatlar.

Ryzen 3 3200 parasına hazır anakart almak daha işime geliyor açıkçası çünkü basit sisteme ihtiyacım var basit işleri görebilecek. Aile kullanımı olduğunu ve parçaların bakımını yaptığını söyledi ki kontrolleri yaptım sistem çok yorgun değil.

Sadece GT 1030'un 2. el fiyatı o kadar.
ne düşünüyorsunuz 2500-3000 gibi bir fiyat iyimidir.

Son düzenleme:
Hocam 1500e aldığınız RX570'in %75 mining olması olasılığını göz önüne alırsanız alınıyor evet.

İyi soğutulmuş mining çıkması bir kart sıkıntı çıkarmaz dostum ki artık eski piyasayı unut ETH mining bittiği için fiyatlar ciddi bir şekilde düştü. Şu an piyasası bu zaten.

Geri
Yukarı