FX 6300 - R7 240 sisteme 8000 TL yükseltme önerileri

Kroxe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce bu konuyu açmıştım, şimdi bütçem artti ve tekrar acmak istedim konuyu. Şu an ki sistemimi satamam ve sıfır olursa güzel olur önereceğiniz parçalar.
Bütçe 7000-8000 TL arası.

Ekran karti: R7 240.
İşlemci: FX 6300.
RAM: 16.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, daha önce bu konuyu açmıştım, şimdi bütçem artti ve tekrar acmak istedim konuyu. Şu an ki sistemimi satamam ve sıfır olursa güzel olur önereceğiniz parçalar.
Bütçe 7000-8000 TL arası.

Ekran karti: R7 240.
İşlemci: FX 6300.
RAM: 16.
Bu sistemin uyumlu parçalarını ekran kartı vs dışında sıfır bulamazsın. DDR3 sistem anca SSD vs sıfır eklersin ama performansa oyunda etksi olmaz. Üst seri FX işlemci takabilirsin ama sıfır bence çok zor heleki mağazadan bulabileceğini sanmam.

Git sat elindekini o parayı da üstüne ekle ve bence ikinci el bir sistem al. Toplaya dabilirsin. Çok güzel sistemler var dolapta sahibinden de.

Hocam Ben ekran karti değiştirmeyi düşünüyorum ama darbogaz yaparmı yapamazmi yada bu bütçeyle hem ekran karti hem işlemci değişebilirmiyim.
yanına sıfırdan yeni bir bilgisayar topla veya git direk 8k ya ikinci el bi pc al. buna çok para harcamak mantıklı degil o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı