FX 6300 Sistemi Yükseltmek

BarisTatli

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, şu anda FX6300 ve RX 570 kullanmaktayım. İşlemcimi, anakartımı ve RAM'lerimi güncelleyeceğim. Bir de sıvı soğutma alacağım. 2200-2700 TL bütçem var önerilerinizi bekliyorum.
Oynayacağım oyunlar:
  • PUBG
  • GTA V
  • OWERWATCH
  • FORTNITE

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıvı soğutma istediğin için R1600X koydum ama sıvı soğutmayla R1700 fiyatına gelcek bence R1700 daha mantıklı içinden ledli wraith spire stok fan çıkıyor ve bence çok başarılı bir fan bir miktar OC yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    46,9 KB · Görüntüleme: 208
Sıvı soğutma istediğin için R1600X koydum ama sıvı soğutmayla R1700 fiyatına gelcek bence R1700 daha mantıklı içinden ledli wraith spire stok fan çıkıyor ve bence çok başarılı bir fan bir miktar OC yapabilirsiniz.
Az önce bir şeye baktım i57640X 1270 TL'ye düşmüş i5 7640x oyunlarda nasıl bir performans veriyor?

Birde Ne kadar OC yapılabilir bilgilendirirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı