FX 6300 ve R9 270 darboğaz yapar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DavishSoap

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar arkadaşlar. Amd Fx X6 6300 işlemci ile Asus DirectCUII AMD R9 270 model ekran kartı birlikte çalışırken darboğaz yapar mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Umarız yapmaz artık insanlarda FX 6300 işlemcisine bi güvensizlik oluşmuş...

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvensizlikten değil de birisi bana 8320 İ5 işlemciden bile kötü dedi. Kafama takıldı o konu ondan sordum. Cevaplarınız için teşekkür ederim :)

Darboğaz söz konusu bile olmaz. Millet GTX770 ie Fx-6300 alıp rahat rahat kullanıyor.

Güvensizlikten değil de birisi bana 8320 İ5 işlemciden bile kötü dedi. Kafama takıldı o konu ondan sordum. Cevaplarınız için teşekkür ederim :)
Tek çekirdek olarak evet kötü Intel işlemcileri bu konuda önde...

Ama 8320 8 çekirdekli bi işlemci i5 ise 4 çekirdekli yanlış hatırlamıyosam. Tek çekirdekte i5 daha performanslı ama diğer çekirdekler sayesinde toplam çekirdek olarak AMD daha mı performanslı oluyor?

Ama 8320 8 çekirdekli bi işlemci i5 ise 4 çekirdekli yanlış hatırlamıyosam. Tek çekirdekte i5 daha performanslı ama diğer çekirdekler sayesinde toplam çekirdek olarak AMD daha mı performanslı oluyor?
Hayır eğer oyun açısından bakarsak olaya bütün oyunlar 8 çekirdek kullanmıyor, bu yüzden Intel az da olsa öne geçer...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı