FX-7600p laptop Valorant'ta FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
Sana şöyle anlatayım konuyu kendisi senden benden bilgili bir insan yani biliyor hangisi kronik hangisi değil ona göre güzel bir tane alıp taktı.
Daha bilgili oldugunu nereden biliyorsun? Belki adam yillardir bu isi yapiyor ve senin taktirdigin kisiyle kiyaslanamaz sekilde fark var aralarinda. Moderatorler sagolsun sizin gibi cop konu acanlar geldi sosyale. Umarim buna bir ceza gelirde her gun raporlariz.

Daha bilgili oldugunu nereden biliyorsun? Belki adam yillardir bu isi yapiyor ve senin taktirdigin kisiyle kiyaslanamaz sekilde fark var aralarinda. Moderatorler sağ olsun sizin gibi cop konu acanlar geldi sosyale. Umarim buna bir ceza gelirde her gun raporlariz.

Nereden biliyorum yüksek lisans yaptı üniversitede şu anki işide bilgisayar parçaları üzerine?
Daha bilgili oldugunu nereden biliyorsun? Belki adam yillardir bu isi yapiyor ve senin taktirdigin kisiyle kiyaslanamaz sekilde fark var aralarinda. Moderatorler sagolsun sizin gibi cop konu acanlar geldi sosyale. Umarim buna bir ceza gelirde her gun raporlariz.
Ayrıca yıllardır bu işi yapan birinin isminin destroyer olacağını sanmıyorum?

Merhaba normalde Valorant'ta 60-90 FPS arası gidip gelen laptopum 60'ta zor durmaya başladı sebebi nedir sorun Valorant'ta mı yoksa laptopta mı?

Dandik forum sitesinde sıradan bir gün daha. Adamlar uzun süre beklemeyin, konunuz çabucak açılsın, derdiniz çözülsün diye onayı kaldırıyor, siz gidip trollüyorsunuz. Moderatörlerin böyle rahat rahat troll konu açanları uzun süre yasaklaması gerek. Konu başlığı sonunda düzeltilmiş, moderatöre teşekkürler.

Nereden biliyorum yüksek lisans yaptı üniversitede şu anki işide bilgisayar parçaları üzerine?

Ayrıca yıllardır bu işi yapan birinin isminin destroyer olacağını sanmıyorum.
Peki. Öyle olsun.

Bilmeden konuşmuyorum en azından. Hesap adını kardeşim beni kızdırmak için saçma bir isim koymuş ben de bekliyorum süre var çünkü.

Dandik forum sitesinde sıradan bir gün daha. Adamlar uzun süre beklemeyin, konunuz çabucak açılsın, derdiniz çözülsün diye onayı kaldırıyor, siz gidip trollüyorsunuz. Moderatörlerin böyle rahat rahat troll konu açanları uzun süre yasaklaması gerek.

Moderatörlere saygım sonsuz geçmiş konularımda başlıklarına hiç laf etmedim ancak 70-80 kişi için böyle boş bir grevi doğru bulmuyorum iyi günler.

Buyuk ihtimal 11-15 yas civari bir ergensin. Insanlari ismleriyle yargilama. Forumdaki insanlar sana yardim etmeye calisiyor ve sen illaki "oy bonom omcom bo oson ohlodor soz bosoy bolmozsonoz." diyorsun. Eger boyle devam edeceksen seni ugurlayabiliriz.

Buyuk ihtimal 11-15 yas civari bir ergensin. Insanlari ismleriyle yargilama. Forumdaki insanlar sana yardim etmeye calisiyor ve sen illaki "oy bonom omcom bo oson ohlodor soz bosoy bolmozsonoz." diyorsun. Eger boyle devam edeceksen seni ugurlayabiliriz.

SSD'de bir sorun olmadigını biliyorum yeni bir SSD inatla SSD'ye laf ediyorlar sorunum o bu problem geçen haftaki güncellemeden sonra oldu.

Moderatörlere saygım sonsuz geçmiş konularımda başlıklarına hiç laf etmedim ancak 70-80 kişi için böyle boş bir grevi doğru bulmuyorum iyi günler.
Moderatörlere zerre kadar saygın olsa "Konu başlığı nasılsa düzenlenmicek bari rezil olmayalım" diye bir başlık açmazdın.

Yeni konular

Geri
Yukarı