FX 8320 mi SSD mi?

@Snoop TOK
Hocam 775 pin DDR3 anakart mevcut.
1066 MHz de neden takılı kalsın ki? FX'in Xeon'a göre daha hızlı bir işlemci olduğu aşikar daha yeni teknolojili Xeon daha çok darboğaza maruz bırakacaktır.

1066 MHz de neden takılı kalsın ki? FX'in Xeon'a göre daha hızlı bir işlemci olduğu aşikar daha yeni teknolojili Xeon daha çok darboğaza maruz bırakacaktır.
Ha birde gidip FX işlemcilere o küçücük stok fanıyla beraber çalıştırmanız tabi kasma donma ısınma yapacaktır. Xeon kullanıyorum ve hiç memnun değilim, imzamda sistemim yazıyor bakabilirsin.

Xeon tavsiye etmem FX daha mantıklı olacaktır.

DDR 3 sistemden DDR2 siteme geçmek ne kadar mantıklı üzerine FX daha performanslı. Xeon'un FX'den aşağı kalır yanı yok ısınma konusunda ki FX daha az ısınacaktır.

Xeon 1220V2 mi FX 8320 mi? Valorant testinde fln Xeon 40 fps falan yuksek veriyor videoda gördüm ve daha ucuz

DDR 3 sistemden DDR2 siteme geçmek ne kadar mantıklı üzerine FX daha performanslı. Xeon'un FX'den aşağı kalır yanı yok ısınma konusunda ki FX daha az ısınacaktır.

FX'mi daha az ısınacaktır TDP'si 125W olan bir işlemci, TDP'si 95W olan Xeon işlemciden nasıl daha az ısınabilir hocam?

FX'mi daha az ısınacaktır TDP'si 125W olan bir işlemci, TDP'si 95W olan Xeon işlemciden nasıl daha az ısınabilir hocam?
Benim Xeon' da 125 Watt. Fakat aynı soğutucu ve aynı termal macun ile Xeon' da 80 derece olurken FX' de 57 dereceyi geçmedi. Daha teknolojik bir işlemci kullanmak varken neden Xeon?

Yeni konular

Geri
Yukarı