FX-8320 sistemde Valorant performansı düşük

İşletim sistemi
Windows 10

desyaa

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bildiğiniz üzere Valorant diye bir oyun çıktı. Biliyorsunuz yeni güncelleme ile birlikte FPS'ler bayağı düştü. Mesela benim 100 FPS'den 60 FPS'ye kadar ve çözemedim. Format atıp tekrar yükledim, olmuyor. Bilgisayar özelliklerim de şu:

• Ekran kartı AMD Radeon HD 6800 series.
  • İşlemci: AMD FX 8320 eight-core 8 çekirdek.
  • 8 GB.
  • 64 Bit.

Öncelikle merhaba, bildiğiniz üzere Valorant diye bir oyun çıktı.

Günaydın 1 yıl oldu.

Öncelikle merhaba, bildiğiniz üzere Valorant diye bir oyun çıktı. Biliyorsunuz yeni güncelleme ile birlikte FPS'ler bayağı düştü. Mesela benim 100 FPS'den 60 FPS'ye kadar ve çözemedim. Format atıp tekrar yükledim, olmuyor. Bilgisayar özelliklerim de şu:

• İşlemci: AMD FX 8320 eight-Core 8 çekirdek.
  • 8 GB.
  • 64 Bit.

Güncelleme ile optimize ederler, yapabileceğiniz bir şey yok.

• İşlemci: AMD FX 8320 eight-core 8 çekirdek.
  • 8 GB.
  • 64 Bit.
Oyuna harita getirdiler kaplamasını güzel yaptılar optimizasyon tabi kötü olucak. Şaka maka sizin en az 150 FPS almanız gerekiyor. Ben bile İ5 3570 RX 570 tayfası ile en az 130 FPS alıyorum. Ramini çift kanal 16 yaparmısın?

Valorant'a ticket atacağım bir FPS sorunu diye.

Oyuna harita getirdiler kaplamasını güzel yaptılar optimizasyon tabii kötü olacak. Şaka maka sizin en az 150 FPS almanız gerekiyor. Ben bile i5 3570 RX 570 tayfası ile en az 130 FPS alıyorum. RAM'ini çift kanal 16 yapar mısın?

Aynen, oyunun zevki yok, hü.

Geri
Yukarı