FX 8350 fan önerisi

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Aklıma takılan 2 soru var.

1. : İlk önce monitör mü yoksa işlemci soğutucusu mu almalıyım ?
2 : İşlemci soğutucusu olarak önerebileceğiniz neler var ?

Bütçe : 100-150 TL civarı. Hyper 212 Evo veya 212x düşünüyorum fakat bunlardan önce 50-100 TL civarında önerebileceğiniz fan da olabilir.

AMD FX 8320 işlemci stok fanı traktör gibi çalışıyor. Oyunları gündüz kulaklık takıp oynayabiliyorum fakat gece kulaklıkla bile çok rahatsız ediyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önümüz yaz. Kesinlikle fan almanı öneririm. Hyper 212 iş görür.
Öncelik fan diyorsun yani hmm. Monitör ihtiyacım da var tv kullanıyorum 19 inç ama o da lazım oluyor sürekli bende kalmıyor.
Bakalım.
Teşekkür ederim.

@JaroxJamaica Hyper 212 Evo dışında önerebileceğiniz daha ucuz bir soğutucu var mı ? Overlock yapmam büyük ihtimal. F/P ürünü dediğiniz sessiz ve soğutma sistemi iyi olan bir ürün.

@BilgisayarKurdu Contac30 önerir misiniz? Sessiz ve soğutması iyi midir? İncelemenizi okudum fakat hala kullanıyor musunuz? Ne kadar memnunsunuz ?

COOLER MASTER HYPER T4 775/1155/1156/1366/2011&AM2+AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Bu nasıldır ?

Son düzenleme:
CM T4 alabilirsiniz, Phenom II 965 işlemcim yük altında 46'yı geçmiyor T4 ile gayette sessiz.
Dün bakmıştım buna. Ne kadar gider ? Hyper evo gibi uzun ömürlü müdür? Ve benim işlemcim ile de aynı dereceyi yakalar mı veya daha fazla ısınır mı?

Dün bakmıştım buna. Ne kadar gider ? Hyper evo gibi uzun ömürlü müdür? Ve benim işlemcim ile de aynı dereceyi yakalar mı veya daha fazla ısınır mı?
Uzun yıllar pek bir şey olmaz genelde CPU soğutucularına, aynı dereceleri yakalamayacağını düşünüyorum biraz da kasanın soğutmasına da bağlı FX 8350 çok daha güçlü bir CPU.

Uzun yıllar pek bir şey olmaz genelde CPU soğutucularına, aynı dereceleri yakalamayacağını düşünüyorum biraz da kasanın soğutmasına da bağlı FX 8350 çok daha güçlü bir CPU.
8320 yanlış yazmışım. Hyper evo mu t4 mü? Hangisi daha iyi olur. Kasa biraz dandik benim. Stock fan da çok ses yapıyor 6000 rpm ile dönüyor ve soğutması da çok iyi sayilmaz.
Vatanda 200 liralık çekim var. Hyper evo almalı mıyım? 200 lira da bende var monitör mü almalıyım? Kararsizim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı