FX 8350 için stock fan yeterli midir?

Ozan.ly

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem çok kısıtlı olduğu için
R7 370 ekran kartı.
8 GB DDR3 RAM
FX 8350 işlemci
650W PSU

Bu sistem buldum tam bütçeme uygun ama işlemciyi araştırdığım zaman çok ısınır vs gibi şeyler okudum. Overclock yapmadan stock fan yeterli olur mu? GTA 5, CoD, MW 1, 2, 3, Valorant, CS:GO tarzı oyunları oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem çok kısıtlı olduğu için.
R7 370 ekran kartı.
8 GB DDR3 RAM.
FX 8350 işlemci.
650W PSU.

Bu sistem buldum tam bütçeme uygun ama işlemciyi araştırdığım zaman çok ısınır vs gibi şeyler okudum. Overclock yapmadan stock fan yeterli olur mu? GTA 5, CoD, MW 1, 2, 3, Valorant, CS:GO tarzı oyunları oynayacağım.

İçinde macun çıkıyor ama yine de isterseniz kaliteli güzel macun alabilirsiniz ben bunu R5 3600 de kullanıyorum ve gayet iyi şahsen.

Eğer düşündüğüm stock soğutucu ise yeterli değil. Evinizin içerisinde Airbus A320'nin 9F koltuğunda otururmuş gibi ses duymak istemiyorsanız kullanmayın.

Kendim bizzat kullandım çünkü. Cooler Master Seidon 120V re3 soğutucum pompa arızası verdi ve servis süresince O.C kapalı da olsa bilgisayarı kullanabilmek için stok soğutucuyu taktım. Stock hızlarda bile helikopter gibi ses çıkaran bir soğutucu. Ciddi şekilde kasayı sallıyor ve ses yapıyor.

amd cooler.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı