FX 8350 Sistem İncelemesi (Resimli)

Hayırlı olsun, bir tavsiyem soğutucu fanını sağ tarafa, hava çekecek şekilde takmalısınız. Şu anda kasa fanıyla işlemci fanı zıt yönlerde çekiyor. Gözle görülür bir fark yaratabilir...

Ramleri biostan 1866 göster. Büyük ihtimalle düşük hızda çalışıyodur onlar. 1333 sanırım.

Evet ben de önceden farkettim. Yaptım. Şu an olması gereken frekansta çalışıyorlar.

Hayırlı uğurlu olsun. İşlemci fanını ters takmışsın sanırım.

Doğru söylüyorsunuz yeni farkettim. Vatan'daki toplayan personel o şekilde monte etti. Düzeltirim. Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun.
Garantiye ve servisle uğraşmadan rahat rahat kullanmanı dilerim.

Teşekkür ederim. Kullanırken dikkat ve özen göstermeye çalışıyorum. 13 yıllık bir kasa tecrübemiz var. O tecrübeye istinaden ve yeni bir bilgisayar olması nedeniyle daha bir özen gösteriyorum.

Hayırlı olsun, bir tavsiyem soğutucu fanını sağ tarafa, hava çekecek şekilde takmalısınız. Şu anda kasa fanıyla işlemci fanı zıt yönlerde çekiyor. Gözle görülür bir fark yaratabilir...

Doğru söylüyorsunuz. Aynısını Alperen arkadaşımız da söyledi. İlgileneceğim. Bunlar dikkatimden kaçmış. Bir de toplarken fazla özen göstermediler ki.

Hayırlı uğurlu olsun. Gemin tersane yüzü görmez inşallah :)

Teşekkür ederim. Dileğimiz o. Yoksa tersaneye girersek patlama yaşanır. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı