FX 8350 Sistem Nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Merhaba, daha önce açtığım konuda toplama PC dizmiştim fakat ceza aldığım için söylediklerinize cevap verememiştim. Ve daha kimse öneride bulunmamıştı.

Öncelikle sistemde uyuşmazlık var mı? Yoksa beni ultra ayarlarda kaç yıl götürür? Cevap ve önerilerinizi bekliyorum :)

Sistemi nasipse önümüzdeki temmuz-ağustos aylarında, en geç eylül aylarında toplayacağım.

ads%C4%B1z-png.2669

ads%C4%B1z-2-png.2670

ads%C4%B1z-3-png.2671

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    58,8 KB · Görüntüleme: 538
  • Adsız 2.png
    Adsız 2.png
    55,4 KB · Görüntüleme: 547
  • Adsız 3.png
    Adsız 3.png
    37,3 KB · Görüntüleme: 539
Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplamadan 1 hafta önce konu açarsanız daha iyi olur. Çünkü 1 ay sonraki teknolojiyi kestirmek kolay değil. Kimse 1 ay sonra neler olacağını bilemez. Sistemi almadan 1 hafta önce konu aç. Çünkü burada ne kadar tartışırsak tartışalım son 1 hafta kala yeniden konu açacaksın. :)

Sistem toplamadan 1 hafta önce konu açarsanız daha iyi olur. Çünkü 1 ay sonraki teknolojiyi kestirmek kolay değil. Kimse 1 ay sonra neler olacağını bilemez. Sistemi almadan 1 hafta önce konu aç. Çünkü burada ne kadar tartışırsak tartışalım son 1 hafta kala yeniden konu açacaksın. :)

Peki teşekkür ederim, almadan 1 hafta önce tekrar konu açacağım arkadaşlar.

Ceza yemişsin zaten sadece konuyu kapatacağım.
Sana gerekli bilgilendirmeler yapılmış ve dört tane konu açmana gerek yoktu.
Sorun varsa açtığın sistem toplama konusundan devam et, farklı konuya gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı