FX-8350 sistem nasıldır?

16 GB RAM'e gerek yok 8 GB fazlasıyla yeterli. Gskill RipjawsX 4x2 1866 MHz olan RAM'i alabilirsin.

Güç kaynağı nerede?

Monitör olarak tavsiyem budur.

Benim görüşüm; işlemciyi FX6300 ile değiştirmek ve ekran kartını biraz yükseltmek.

İşlemci ve rame bu kadar yüklenmeyin. Performansı sağlayan öncelikle ekran kartıdır.
Ayrıca o kasada power yok ve alacağın ürünlerde powerda yok. Neyle çalışacak sistem ?
Penceresiz olanı al daha iyi, fazladan para harcamaya gerek yok fan alır takarsın daha mantıklı.
Ramide 1866 mhz olarak almalısın.
Kısacası çok abartılı ve düzensiz olmuş.

İşlemci ve rame bu kadar yüklenmeyin. Performansı sağlayan öncelikle ekran kartıdır.
Ayrıca o kasada power yok ve alacağın ürünlerde powerda yok. Neyle çalışacak sistem ?
Penceresiz olanı al daha iyi, fazladan para harcamaya gerek yok fan alır takarsın daha mantıklı.
Ramide 1866 mhz olarak almalısın.
Kısacası çok abartılı ve düzensiz olmuş.

Ben bu kasayı alacaktım,bu kasada power 750 W power var.

Link : http://www.vatanbilgisayar.com/Bilg...eli-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=63254

Mükemmel bir kasadır. Recep Abi PC toplama videosunda iki kez kullandı.

O zaman kasa o olacak.

- - - Güncellendi - - -

Alacağım pcnin son hali klavyeyi değiştirdim çünkü benim mouseum vardı o yüzden set halinde almak yerine sadece klavye aldım. Önerilerinizi hala bekliyorum.

Önerilerinizi hala bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı