FX X6 6300 Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VForVendetta

Hectopat
Yer
Ankara/Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum bütçem 2000 TL falan ben böyle bir sistem düşündüm yanlışlarım varsa düzeltir misiniz ? Teşekkürler .
VATAN COMPUTER - AMD - FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm
VATAN COMPUTER - ASUS - GTX770 DirectCU II GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
VATAN COMPUTER - COOLER MASTER - RS-700 B SER
VATAN COMPUTER - CORSAIR - 8GB (2x4GB) Vengeance 1866MHz DDR3 CL9 Ram - Ram
VATAN COMPUTER - MSI - 990FXA-GD65 AM3+ AMD 990FX/SB950 DDR3 2133MHz (O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart - Anakart
VATAN COMPUTER - TOSHIBA - 3.5" 1TB SATA 3.0 32MB
(Arkadaşlar eğer ekran kartında GB'ın fazla bir önemi yok ise (Atıyorum ikisi de FİFA 2014'ü Hıgh'ta açar sana sorun yaratmaz derseniz önerdiğiniz Ekran kartını alacağım. 2500TL falan çıkıyor bu sistem.) Teşekkür ederim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa derken mevcut olan kasam dan bahsediyordum (iç donanımları değil,yani donanımları alıp kendi kasama takacağım.)

- - - Güncellendi - - -

Önerdiğin sistem gerçekten iyi teşekkür ederim (ekran kartı için fazla para vermeye değmez 4GB'a gerek yok yani. )

Kasa derken mevcut olan kasam dan bahsediyordum (iç donanımları değil,yani donanımları alıp kendi kasama takacağım.)

- - - Güncellendi - - -

Önerdiğin sistem gerçekten iyi teşekkür ederim (ekran kartı için fazla para vermeye değmez 4GB'a gerek yok yani. )

Ekran kartında GB'ye bakma asla. 4GB 80TL'lik ekran kartları var. Kasanız Mini-Tower ise sığmayacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı