FX506LU-HN003 BIOS Güncelleme

erayke

Centipat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim modele sahibim. MyASUS uygulamasından sürücülere baktığımda BIOS için indirilebilir 307 versiyonunu gördüm. Farklı birçok konuya da baktım tam emin olamadım. Bu sürümü indirmeli miyim? Risklerinden bahsediliyor, BIOS güncelleme aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalim var mıdır?

Selamlar dostum, FX505LH ürününe sahibim. Tavsiyem güncellememen yönünde, ne zaman güncelleme yapsam bilgisayar performansı kat kat düşüyor. Laptopu sıfırladığında gelen sürücüler ve BIOS en iyisi. Bilgisayar 2 saniyede açılıyor, güncellemeden sonra ise 10 saniye civarı. Güncellersen F'e basabilirim ama xd.

Selamlar dostum, FX505LH ürününe sahibim. Tavsiyem güncellememen yönünde, ne zaman güncelleme yapsam bilgisayar performansı kat kat düşüyor. Laptopu sıfırladığında gelen sürücüler ve BIOS en iyisi. Bilgisayar 2 saniyede açılıyor, güncellemeden sonra ise 10 saniye civarı. Güncellersen F'e basabilirim ama xd.
Yapma be ucuz yırtmışım o zaman. Şuan bir sorun yaşamadım ama 1660ti ile Valorant ultra ayarlarda 130-140 FPS civarı alıyorum düşük gibi geldi. RAM 8GB ondan olabilir mi?

Dostum cihaz ısınıyor mu? Kaç dercelerde yük altındayken?
ETS2'de ultra ayarlarda GPU 74 derece, CPU ise 83 derece civarında geçti ve 120-150 FPS arası aldım. Valorantta ise GPU 70-75 derece, işlemci ise 70-85 derece arası değişiyor. Takılma kasma yaşamadım. Bu değerler normal mi özelliklere bakıldığında RAM'den dolayı tam performans gösterememiş gibime geldi.

ETS2'de ultra ayarlarda GPU 74 derece, CPU ise 83 derece civarında geçti ve 120-150 FPS arası aldım. Valorantta ise GPU 70-75 derece, işlemci ise 70-85 derece arası değişiyor. Takılma kasma yaşamadım. Bu değerler normal mi özelliklere bakıldığında RAM'den dolayı tam performans gösterememiş gibime geldi.
RAM'i Dual Channel yapmanı tavsiye ederim, performans artışı olur. Teşekkürler cevabın için.

Çift ve tek kanal RAM hatrı sayılır miktarda farkediyor, 8GB ise biraz az.

Yeni konular

Geri
Yukarı