FX6300 + M5A97 R2.0 + GTX760 Isı Ve Voltaj Değerleri Normal Mi?

mustafaoguz

Kilopat
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Animasyon
Merhaba arkadaşlar imzamda ki sistemi kullanmaktayım ve 3-4 gündür daha doğrusu 1 haftadır belli aralıklarla 45 dakika da bir veya 1 saatte bir sefer burnuma hafif bir yanık kokusu gelmekteydi. O yanık kokusu geldiğinde bilgisayarı kokluyorum fazla bi koku alamıyorum anneme o kokuyu hissettiğimde koklatıyorum o da alamıyor. Soruna gelecek olursak USB bağlantılı ufak vantilatörden almıştım. Sürekli çalıştırıyordum koku onu alıp kullanmaya başladıktan sonra olmaya başladı sanki. Bunun bir etkisi olur mu acaba? Birinden duyduğuma göre elektrik çok çekiyorsa ekran kartına falan giden güçten çekebilirmiş bu da oyunlarda kasmalara sebep olabilirmiş. Bende vantilatörü bilgisayar ile olan bağlantısını söktüm. Aida64 ile ısı ve voltaj değerlerinin resmini çektim ekte paylaşacağım. Çektiğim resim boşta çekilmiş olan resimdir. Bu yaşadığım sorun vantilatörü bağlamayı kestikten sonra düzelir mi acaba? İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı