Satılık FX6300 R9 285 VS239HV Sistem

BuRaKBoSs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kasa 31 ekim 2014'de alınmıştır, monitör ise şubat 2015'te alınmıştır ve SSD haziranda kasaya eklenmiştir.
SSD hariç her şey Vatanbilgisayar'dan alınmıştır, SSD Hızlıal'dan alınmıştır.

Sistemi monitörle birlikte satıyorum ve yanında Playstore'den alınma GTA 5 ve Steam hesabımı da veriyorum Steam oyunlarını aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Ben Isparta'da yaşıyorum elden satış ilk önceliğimdir almak isteyen kullanıcılar ulaşabileceğim adreslerini paylaşırlarsa konuşabiliriz.

Sistem:
  • İşlemci: Amd Fx-6300
  • Ekran Kartı: Power Color R9 285
  • Ram: 8 GB 2x4 Corsair 2133 Mhz
  • SSD: Samsung 850 Evo 250 GB
  • Harddisk: WD 3.5 1 TB caviar Blue
  • Kasa: XIGMATEK ASGARD 382 600W 80 Plus Güç kaynağı var içinde.
  • Anakart: Asus M5A97 LE R2.0
  • DVD-R: SAMSUNG 24X

Sistemde şu an Windows 10 kurulu (korsan)
Windows 10 Gta 5 performansı: Windows 10'da GTA 5'in inanılmaz performans artışı

Sistem iyi bakılmıştır ve temiz kullanılmıştır hiçbir sorunu yoktur, şu an neredeyse 1000 lira ucuz durumdadır.
Sistem fiyatı 2400 liradır.​

Resimler ilk alındığı zamandandır.

kAGW77.jpg
RX1P8G.jpg

W4gQ8q.jpg

Steam oyunları:

1.PNG

selamünalyküm kardeşim eğer satıcaksan ben ekran kartını ve wd 1t carviar blue yu 2si bir arda almak istiyorum cebimde 600 tl var ikisine birden 600 tlyi verebilirim sende uygun görürsen benim uygun gördüğüm bütçe bu teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
selamünalyküm kardeşim eğer satıcaksan ben ekran kartını ve wd 1t carviar blue yu 2si bir arda almak istiyorum cebimde 600 tl var ikisine birden 600 tlyi verebilirim sende uygun görürsen benim uygun gördüğüm bütçe bu teşekkürler.
Aleykümselam parça satışı yapmıyorum malesef ekran kartının 11 aylık garantisi duruyor ve fiyatı benim aldığımdanda fazla şuan zaten ve çok memnunum satış yaparsam monitör dahil yaparım.
Ekran kartını almanı öneririm bugün R9 380x ekran kartıyla gta5 testi yapmış technopat ekibi, ben aynı ayarlarda 1080p'de oynuyorum oyunu, Asus markasını alırsan daha serin ve sessiz çalışır ben gta oynarken 76-79 civarında dolanıyor sıcaklık.

sa kardeşim işlemciyi tek satmayı düşünürsen bana bi ulaşırmısın

sa kardeşim işlemciyi tek satmayı düşünürsen bana bi ulaşırmısın
As işlemciyi satsam bilgisayar çöp olarak elimde kalır ürünleri tek tek satmayı planlamıyorum hepsi bir arada satılırsa satacağım.

Geri
Yukarı