Fx8320 Tabanlı Sistem

mukavemet

Hectopat
Daha fazla  
Resimde gördüğünüz parçaların uyumsuzluğu var mıdır arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum?
1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu düşündüm lakin o hızda cl 10 11 ler var 1600 yeter abartmak istemedim cl 9 yeterli kabul ediyorum . 1 hafta içerisinde cl9 değerinde 8 gb 1866 mhz ram bulursam değişikliği yaparım önerin için sağ ol .

O bütçe ile Gtx770 alabilme imkanın varken r9 270x bırakman yanlış olmuş
Kasayı 300r yap ve anakartı m5a97 yap ve ekran kartına yüklen

Önerileriniz için teşekkürler. Lakin ben 5 yıllık bir sistem yapmaya çalıştım. Ram ve ekran kartı konusunda nerdeyse 2 aylık araştırmayla bunlarda karar kıldım. Sebebim ekran kartının işlemci hızı 1100 mhz olması işlemciyi. 8250 yapmayı düşünüyorum. İntel i 3 i5'leri almaktansa amd nın box serisi daha iyi tabi benim kanatimde ve cache 16 mb hangi i7 de war + kaç para bunlar göz önünde bulundurarak seçimleri yaptım. İleride cf yapma durumum var. Bu anakart cf çalışmasında x16 x16 sunuyor. Ram'ler mhz yerine cl daha önemli görüyorum ama cl 9 değerinde 1866 mhz bulursam onu alacağım. Zahmet edip yorum yazan herkese teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı