G HUB'da G29'a tıklanamıyor

BEACT

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, sorunum şöyle G29'u bilgisayara bağlıyorum fakat profil özelleştirebilmek için Logitech G HUB'ta üzerine tıklayamıyorum. Görüntüsü geliyor fakat tıklatmıyor. Ayarlarda cihazlarım kısmına gelince G29'un altında etkin değil yazıyor, bir türlü çözemedim?

1620470555539.png

1620470592950.png

Son düzenleme:
Neden tıklanmıyor bilmiyorum fakat Logitech Game Software yazılımını kullanıyorum G29 ile. Eski yazılım olmasına rağmen bir sorun yaşamadım. Eğer ayarlama yapamadıysanız Game Software indirin.

Neden tıklanmıyor bilmiyorum fakat Logitech Game Software yazılımını kullanıyorum G29 ile. Eski yazılım olmasına rağmen bir sorun yaşamadım. Eğer ayarlama yapamadıysanız Game Software indirin.
Şöyle bir şey gerçekleşiyor tak çıkar yaptığımda başta kendi kendine en sola geldikten sonra sağa dönerken tam ortaya döndürmüyor ve G-HUB'ta üzerine tıklayabiliyorum fakat normal olması gereken başlangıçta sağa sola dönüp toplayınca üzerine G-HUB'ta bu sefer tıklayamıyorum üzerine. Bir fikriniz var mı?

G29' u aygıtlardan kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın. Direksiyon bilgisayara takılı iken.
Belki kurulumunda sorun olmuş olabilir.
Şöyle yaptım aygıtlardan kaldırıp G-HUB'ı sildim daha sonra Logitech Gaming software'i yükledim. Uygulamayı açıp direksiyonu taktım dönmede problem yok algılıyor ve kişiselleştirebiliyorum fakat şu anda da profili algılamıyor oyunda. Mesela ETS 2'de yaptığım profili varsayılan ve kalıcı olarak işaretliyorum ama oyuna girince direksiyon hala çok sert ve atadığım tuşlar çalışmıyor.

Sorun oyun profilinde olabilir. Tuş atamalarını oyun içinden yapıyorsunuz değil mi?
Tuş atamalarını yazılım içinden yaptım ama sanırım çözdüm. Birkaç defa daha G HUB üzerinden tak çıkar yapmaya devam ettim, durup dururken normal bir şekilde ilk baştaki dönmesini yaptı ve G HUB'ta da özelleştirebildim. Bir sıkıntı olursa tekrar yazacağım. Teşekkürler.

Geri
Yukarı