G-loot CS:GO mining yapıyor mu?

G-loot'un sponsorları var intel huawei gibi onun için güvenilir diye tahmin ediyorum.
Hocam g-loot derken? 3. parti yazılım mı?
Galiba bu.
evet bu
Arkadaşlar görev yöneticisinden CPU kullanımına baktığımda g-loot açıkken %99-%100 oranında
g-loot kapalı iken %27 oranında cs:go da açıkken tabii ki

Son düzenleme:
CPU'ya değil GPU ya bakman lazım. Ve dediğin doğru sırf bende arkada mining yapıyormu diye indirdim ve baktım hem internet hemde ekran kartının %20 sini kullanıyordu. Ve normalde 220 fps aldığım yerlerde 95 fps alıyordum. Bencede mining yapıyor bu sistem ve sadece ekran kartını değil internetide kullanıyor.

CPU'ya değil GPU ya bakman lazım. Ve dediğin doğru sırf bende arkada mining yapıyormu diye indirdim ve baktım hem internet hemde ekran kartının %20 sini kullanıyordu. Ve normalde 220 fps aldığım yerlerde 95 fps alıyordum. Bencede mining yapıyor bu sistem ve sadece ekran kartını değil internetide kullanıyor.
Size katılıyorum biraz daha dedim şans vereyim falan ama yok oynanmıyor oyun 200 fps aldığım oyunda 23 fps lere kadar düştü inanılmaz kasıyor ne ki bu böyle fps düşüşü yaşatıyor dedim ve sildim.
Kimseye önermem kanser eder :)

Ayda 300€ kazandıran mining sistemi varsa ben kullanırım hocam. Kısacası mining yapıyor yorumu gülünç. Şahsen ben kullanıyorum ve bu zamana kadar 300€'un üstünde bir kazanç elde ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Ayda 300€ kazandıran mining sistemi varsa ben kullanırım hocam. Kısacası mining yapıyor yorumu gülünç. Şahsen ben kullanıyorum ve bu zamana kadar 300€'un üstünde bir kazanç elde ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Ne kadar sürede 300 Euro aldınız?

Geri
Yukarı