G-Pon desteği olan evde TürkNet G-Pon ile hizmet sunabilir mi?

14 gün oldu başvurum onaylanmamış daha. Altyapım GPON. İşin acele ise geçme derim. Aktivasyon süreci bayağı uzun sürüyor TürkNet'te.
Hocam TürkNet'e tamamen geçene kadar bildiğim kadarıyla şimdiki internetimizi kullanabiliyoruz. Öyle değil mi

Hocam TürkNet'e tamamen geçene kadar bildiğim kadarıyla şimdiki internetimizi kullanabiliyoruz. Öyle değil mi?

Geçecek isen TT'yi arama. Anında netini keserler. TürkNet'i ara geçiş yapacağım de sözleşmeni falan gönder 2 gün içinde TürkNet'e geçişin yapılır. İmternetin geçiş yapıldığı an 1-2 saatliğine gidebilir.

Geçecek isen TT'yi arama. Anında netini keserler. TürkNet'i ara geçiş yapacağım de sözleşmeni falan gönder 2 gün içinde TürkNet'e geçişin yapılır. İmternetin geçiş yapıldığı an 1-2 saatliğine gidebilir.
Sağ olun hocam dikkate alacağım. Teşekkürler

Acaba bir kanıtın var mı TürkNet'in Türk Telekom fiberini kullanarak ifber internet hizmeti verdiğine dair? Benim dairemde Türk Telekom fiber olmasına rağmen kendi fiberleri olmadığı için VDSL hizmet veriyorlar. Yanlış bilgilendirme yapmayın

@Prism hocam en son SS'teki mesaj şimdi geldi. Bunlar Türkçe konuşmuyor ya da ben anlamıyorum. Başvurum onaylanmış ama TT kuruluma mı gelmiyor yoksa ortada abonelik bile yok mu onay mı bekliyor?

IMG_20201028_110232.jpgIMG_20201028_110245.jpgIMG_20201028_110410.jpg

@Ulunay hocam bir bak ben birşey anlamıyorum.

Acaba bir kanıtın var mı TürkNet'in Türk Telekom fiberini kullanarak ifber internet hizmeti verdiğine dair? Benim dairemde Türk Telekom fiber olmasına rağmen kendi fiberleri olmadığı için VDSL hizmet veriyorlar. Yanlış bilgilendirme yapmayın
Hocam özellikle bana Ücretsiz Modem sağlıyorlar. Eğer vdsl hizmeti sağlayacak olsalar herhalde bana ücretsiz modem vereceklerini söylemezlerdi. (Tam Fiber altyapıda bazı firmalar ücretsiz bazıları ise kiralama ile özel modemlerini sunuyorlar.
@Prism hocam en son SS'teki mesaj şimdi geldi. Bunlar Türkçe konuşmuyor ya da ben anlamıyorum. Başvurum onaylanmış ama TT kuruluma mı gelmiyor yoksa ortada abonelik bile yok mu onay mı bekliyor?

Eki Görüntüle 717518Eki Görüntüle 717519Eki Görüntüle 717520

@Ulunay hocam bir bak ben birşey anlamıyorum.
Hocam Telekom kurmaya gelmiyormuş. Ondan bahsediyorlar. İşlemleri hızlandırmaya çalıştıklarını da ayrıca belirtiyorlar. Sanırım henüz problem yok

Yeni konular

Geri
Yukarı