G-Pon desteği olan evde TürkNet G-Pon ile hizmet sunabilir mi?

Tabi Tabi. Türksat Kablonet'e geçmeden önce Türk Telekom'un evin içine kadar gelen GPON olarak kullandığım fiber bir anda kayboldu beya.
Sorun değil hocam boşverin. Sizde vdsl kullandığınızı öğrenmiş oldunuz. Bence bu açıdan bakın. Yanlış bilmektense doğrusu daha değerli.

Altyapı fiber ping az olur son derece bağlantı stabil.

Hocam TT'de stabil değil o yüzden tüm korkum ve can sıkıntım işte. Sinyal çekim problemi yaşamak istemiyorum. Mesela şu anki modemim Dublex evimizde alt katta pek iyi çekmiyor. O yüzden üzüyor beni. Bu verecekleri modem umarım beni üzmez :(

Aslında ben Türk Telekom'u iptal ettirdikten sonra sistemde sorgulatsam bile fiber çıkmamaya başladı ondan dolayı oluyor olabilir mi? Çünkü 85 liraya 100 Mbit interneti ben de kullanmak isterdim.
Başka firmaları deneyin fiber anlamda aynı sorun onlarda da varsa TT ile iletişime geçin.

Başka firmaları deneyin fiber anlamda aynı sorun onlarda da varsa TT ile iletişime geçin.

Hepsinde var maalesef Kablonet taahhütü bitince üstüne düşerim teşekkürler.
Hocam TT'de stabil değil o yüzden tüm korkum ve can sıkıntım işte. Sinyal çekim problemi yaşamak istemiyorum. Mesela şu anki modemim Dublex evimizde alt katta pek iyi çekmiyor. O yüzden üzüyor beni. Bu verecekleri modem umarım beni üzmez :(

Modeme ek olarak bir router alabilirsiniz?

Geri
Yukarı