G PRO Superlight Stock skatezler nereden bulunur?

Nanaka

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni aldığım faremin skatezlerini Wraith skatezler ile değiştirdim ve hiç beğenmedim çok pişmanım moralimde bozuldu ben şimdi G PRO superlight faremin kendi orijinal stok skatezlerini nereden bulabilirim bilen var mı? İnternete yazdım çıkmadı böyle başka herhangi kaygan bir skatez istemiyorum kendi orijinal skatezleri olmasını istiyorum.

Stock satan bulamazsın.

Logitech Hollanda'ya mail atıp sorabilirsin. Bu şekilde yardım(hem de ücretsiz) alan çok insan oldu. Hala destek veriyorlar mı bilmiyorum.

Logitech bu konularda iyi hizmet veriyor. İlk önce Logitech Türkiye, onlardan olumlu cevap alamazsın Logitech uluslararası ile iletişime geçin. Arkadaşlarım Logitech klavye, fare ve kulaklık kullanıyorlar. Bu şekilde yedek parça ücretsiz vs. alıyorlar.

Arkadaşlar yeni aldığım faremin skatezlerini Wraith skatezler ile değiştirdim ve hiç beğenmedim çok pişmanım moralimde bozuldu ben şimdi G PRO superlight faremin kendi orijinal stok skatezlerini nereden bulabilirim bilen var mı? İnternete yazdım çıkmadı böyle başka herhangi kaygan bir skatez istemiyorum kendi orijinal skatezleri olmasını istiyorum.
@Nanaka ne yaptın hocam? aynı sorun bende de mevcut.
wraith aldım söktüm attım 1 kere kullanıp. lift of distance yaptı
tiger ice aldım bu da aynı ama sökemiyoruz tabi skatez yok başka.

@Nanaka ne yaptın hocam? Aynı sorun bende de mevcut.
Wraith aldım söktüm attım 1 kere kullanıp. Lift of distance yaptı.
Tiger ice aldım bu da aynı ama sökemiyoruz tabii skatez yok başka.

Hepsiburada'dan almıştım iade ettim kabul ettiler yenisini aldım fakat evde ki HyperX haste elime daha iyi oturduğu için ve oyunlarda aimimi daha iyi etkilediği için tekrar iade edip HyperX haste kullanmaya devam ediyorum şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı