G PRO X Superlight'ta gecikme var mıdır?

Dreamon

Decapat
Beyaz modeli alacağım fakat daha önce hiç Wireless kullanmadım. Kablolu mouselara göre her türlü gecikme yapıyor mu? Örneğin bende DeathAdder V2 var ve buna nazaran gecikmesi yüksek mi düşük mü? Böyle bir bilgi bulamadım da. Yani Wireless mouse tamam iyi ama her türlü kablolulara göre gecikmesi fazla mı oluyor acaba?

Mause kalitesiz değilse gözle görülür bir gecikme hissetmezsin tabi. Ancak milisaniyeleri kaçırmak istemeyen, örneğin 144 hz ile 240hz in arasındaki farkı da isteyecek bir fps oyuncusu isen tercih etmeyebilirsin. Ancak normal kullanımda bir gecikme hissetmezsin.

milisaniyeyi de kacirmazsin merak etme. O kablosuz mouse gecikme olayi 10 sene oncesinde falan kaldi.

Detayli test videosu icin youtube uzerinden optimumtech kanalinin test videolarina bakabilirsin.

milisaniyeyi de kacirmazsin merak etme. O kablosuz mouse gecikme olayi 10 sene oncesinde falan kaldi.

Detayli test videosu icin youtube uzerinden optimumtech kanalinin test videolarina bakabilirsin.
Ürün açıklamalarından kontrol edersen inanılmaz az olsa da gecikme farkları bulunuyor aynı ürünlerin kablolu ve kablosuz versiyonlarında. Şahsen performans açısındanda bir şey fark ettireceğini düşünmüyorum ama bunu kafaya takan insanlar var. Aklında ukte kalacağına tercih etmemesi daha iyi.

Ürün açıklamalarından kontrol edersen inanılmaz az olsa da gecikme farkları bulunuyor aynı ürünlerin kablolu ve kablosuz versiyonlarında. Şahsen performans açısındanda bir şey fark ettireceğini düşünmüyorum ama bunu kafaya takan insanlar var. Aklında ukte kalacağına tercih etmemesi daha iyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlersen anlarsin neden bahsettigimi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlersen anlarsin neden bahsettigimi.
Ben izlersem anlarım belki ama senin benim dediğimi anlaman için video izlemene gerek yok. Pek çok modelde arada çok ufakta olsa farklar var diyorum. Eğer değer farkı yoksa fiyat farkı oluyor. tek tek link atmayacağım çok lazımsa araştırabilirsin.

Geri
Yukarı