G.Skill 2x16 GB Trident RAM'ler kırmızı yanıp sönüyor

Emrex1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. G.Skill 32 GB (2x16 GB) Trident Z RGB 4000MHz CL19 DDR4 Dual kit RAM'lere sahibim. Önceden renk değiştirerek yanıyordu. Ama şu anda kırmızı şekilde yanıp sönüyor bunun nedeni ne olabilir? Bir uyarı olabilir mi? Işık değiştirme tuşuna bassam da hep kırmızı şekilde yanıp sönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir çözüm olabilir mi acaba? Windows start ettiğinde belki driveri çalışması gerekiyordur, ama daha önceden sorunsuz kullanıyordunuz sanırım. Ben uyarı olduğunu sanmıyorum; daha doğrusu RAM'lerde hiç öyle bir sorun olduğunu duymadım.
ya da RAM'lerin Firmware'lerini yeniden kurmak sorunu çözebilir bir ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. G.Skill 32 GB (2x16 GB) Trident Z RGB 4000MHz CL19 DDR4 Dual kit RAM'lere sahibim. Önceden renk değiştirerek yanıyordu. Ama şu anda kırmızı şekilde yanıp sönüyor bunun nedeni ne olabilir? Bir uyarı olabilir mi? Işık değiştirme tuşuna bassam da hep kırmızı şekilde yanıp sönüyor.
Aynı sorun bendede oldu. Ayarladığım RBG renklerim değişti. Faremin DPI ayarı, RGB si değişti. Bende şaşırdım duruma. Program kendi ayarlarını sıfırlıyor demek ki. 3-5 ayda bir programdan RGB ışıklarını tekrar ayarlıyorum. Programını bulup indirip ayar yapmanı öneririm. Donanımsal bir hata yok bence.

Arkadaşlar şu anda bilgisayar hiç açılmıyor. Kasaya elektrik gitmiyor. Başta bir saniye yanıp geri gidiyordu şu anda hiç gitmiyor. Bir ton para ödemedik bekledik hayal kırıklığı oldu benim için :((

Arkadaşlar şu anda bilgisayar hiç açılmıyor. Kasaya elektrik gitmiyor. Başta bir saniye yanıp geri gidiyordu şu anda hiç gitmiyor. Bir ton para ödemedik bekledik hayal kırıklığı oldu benim için :((
Sisteminizin bileşenlerini detaylıca yazarsanız arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaktır. Ayrıca Ram'in kırmızı yanıp sönmesi dışında sisteminizde başka sorunlar mevcut muydu? Aniden kapanma vs vs

Geri
Yukarı